Hračky

Vybavte dílnu malých kutilů

Máte doma malého kutila, který rád přichází věcem na kloub a pomáhá tatínkovi či dědečkovi v dílně? Vybavte mu jeho vlastní dílničku nebo koutek, kde si bude moct bezpečně hrát a vymýšlet vlastní projekty. V nabídce e-shopů Bambule a Sparkys naleznete nářadí a nejrůznější doplňky, se kterými se děti nejen skvěle zabaví, ale budou trénovat přesnost a zdokonalí jemnou motoriku.

Základní set pro nejmenší

Dětská plastová přilba a sada plastových nástrojů by neměly chybět v žádném základním vybavení malých šikulů. Sada přilba + nářadídále obsahuje velký plastový hřebík a prkénko s dírkami, na kterém si vaše ratolesti mohou již od mala zkoušet přesnost.

Sada přilba + nářadí se hodí pro děti od tří let a zakoupíte ji v e-shopech Bambule a Sparkys za 79 Kč.

Vše hezky po ruce

Díky velké sadě Pás s nářadím budou mít vaši řemeslníci vše snadno po ruce, neboť set obsahuje nejen 26 kousků nářadí, jako je například kladívko, kleště, šroubovák, klíč, řezák, metr, pila, hmoždinky, šrouby a další nezbytnosti, ale také praktický opasek, na nějž lze nástroje připevnit. Nářadí je vyrobeno z velmi kvalitního a odolného plastu a skvěle padne do dětské ručky.

Pás s nářadím zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 349 Kč.

Výbava pro pokročilé řemeslníky

Pokročilé kutily a opraváře potěší velká dřevěná přepravka s nářadím a dílky z kvalitního dřeva. Obsahuje základní nářadí, šroubky i destičky pro šroubování, takže děti mohou zkusit přišroubovat destičky k přepravce nebo dokonce rozložit a opět složit samotnou přepravku.

Velkou přepravku s nářadím zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 549 Kč.

Vsaďte na moderní technologie

Žádnému kutilovi by neměla chybět ani moderní výbava v podobě AKU pily či AKU vrtačky. Pořiďte svým šikulům realistické plastové nástroje, které je nadchnou zvukovými efekty a pohyblivými částmi.

Aku nástroje zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys od 299 Kč.

www.bambule.cz

www.sparkys.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..