Hračky

Tipy pro malé parádnice

Snad v každé holčičce se skrývá malá parádnice, která ve svých hrách ráda napodobuje maminku nebo oblíbenou hrdinku z pohádky. Maminky se proto občas musí mít na pozoru a chránit svou kosmetiku i šperky před pokusy zvědavých dcer. Právě pro ně jsou určeny kreativní sady na výrobu šperků či zkrášlování, které jsou pro dívky bezpečné, a navíc se s nimi skvěle zabaví.

Šperky s originálním designem

S Kolekcí šperků si mohou holčičky vyrobit a ozdobit vlastní barevné náramky a náhrdelníky na každý den. Sada zahrnuje nejrůznější zdobítka, s nimiž mohou dotvořit své klenoty podle vlastní fantazie i momentální nálady.

Kolekci šperků zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za doporučenou cenu 499 Kč.

Lakování je hračka

Se sadami Bo-Po aktivity pack, jež obsahují revoluční dětské laky na nehty a stylové nálepky, hravě zvládnou lakování i malé dívky. Laky jsou zdravotně nezávadné, šetrné k dětským nehtíkům a k jejich odstranění není potřebný odlakovač – stačí jen sloupnout. Zejména maminky pak ocení, že díky speciálně navrženým lahvičkám se jejich obsah nikdy nevylije. Holčičky si mohou vybrat z krásných barevných odstínů a stylových samolepek, s nimiž doladí svůj vzhled.

Bo-Po aktivity pack zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za doporučenou cenu 199 Kč.

Lesk dodá styl

Parádění bude ještě větší zábava, když si dívky vyrobí svou vlastní kosmetiku. Se sadou Style4Ever snadno vyrobí lesk na rty s oslnivou vůní a na závěr mohou ozdobit i nádobku na lesk přesně podle své fantazie.

Style4Ever Lesk na rty zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za doporučenou cenu 399 Kč.

www.bambule.cz

www.sparkys.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..