Zdraví

Nevolejte na své dítě Polednici!

Každé ráno se rozjíždí váš kolotoč všedních povinností. Starší dítě vybavit do školy, manžela do práce a celý den se starat o nejmenšího člena domácnosti, který vyžaduje mnohem více úsilí a péče, než zbytek rodiny dohromady. Děláte to ráda, vždyť co může být krásnějšího, než pohled na usměvavé a spokojeně si blahem vrnící miminko. Jenže ouha!
Drobeček se najednou v nočních hodinách změní v ječící sirénu, kterou nelze nijak umlčet. A místo klidného spánku, na který se po namáhavém dni těšíte, přichází ještě namáhavější noc! Rodina zmateně pobíhá po bytě a všude ji pronásleduje zoufalý pláč. Věřte, že vaše děťátko si nemusí pouze vynucovat nadstandardní péči a neustálou blízkost maminky. Zejména urputné bolesti bříška dokážou proměnit vaši ratolest v noční můru celé rodiny! A nejen miminka, ale i děti předškolního věku mohou trpět například dětskou kolikou.

Vaše děťátko má k neustávajícímu pláči více než dobrý důvod. Neutišitelné bolesti bříška nafouknutého jako balónek poznáte na svém drobečkovi bezpečně. Pláče-li pravidelně v déle než pětihodinovém intervalu, zatíná-li pěstičky, vypíná-li tělíčko do tvaru luku, přitahuje-li nožičky k bříšku a krabatí-li jinak hezký obličejíček do podivných křečovitých výrazů, pak se bezpečně jedná o příznaky dětské koliky. Jak můžete svému děťátku co nejrychleji a nejúčinněji pomoci?

Pokud jste už vyzkoušela fenyklový a heřmánkový čaj, masírování bříška olejíčkem nebo gelem, zahřívání bříška či cvičení s nožičkami a jiné rady našich babiček, pak jste zjistila, že nezabírají. Celá rodina na vás upírá zoufale nevyspalé oči a vy si připadáte jako ta nejhorší máma na světě, protože nedokážete svému drobečkovi pomoci!

Není však třeba ztrácet hlavu. Nejjednodušší, co můžete pro své miminko udělat, je navštívit nejbližší lékárnu a zakoupit zde Probiotické kapky pro děti. Kapky jsou volně prodejné a jejich cena je 650 Kč za 5 ml. Od úporných křečí pomáhají především obsahem až 100 milionů živých bakterií Lactobacillus reuteri Protectis, jež vytvoří v bříšku „přátelské prostředí“, a tak efektivně zmírňují projevy dětské koliky, ekzému a podporují rekonvalescenci po užití antibiotik a posilují imunitní systém dítěte. Nezapomeňte je uchovávat v chladničce (2-8°C), aby probiotika byla udržována v žádoucím stavu, vhodném pro dlouhodobé užívání.

Rozhodně se přesvědčíte sama, že přejete-li si v noci klidně spát, pak nemusíte čekat na zázrak. A celá rodina si zase upřímně může dávat dobrou noc! Podávat pět kapek denně navíc můžete miminkům už od jednoho měsíce věku a dokonce je lze užívat i v období kojení a těhotenství. Přidávat se mohou do nápojů i do jídla, nemění totiž jejich chuť. Jejich distributorem je společnost Ferring Pharmaceuticals CZ, s.r.o. a výrobcem firma BioGaia.

Více informací – popis produktu, názory odborníka, zkušenosti maminek a diskuze o výrobku– naleznete na webových stránkách www.probiotickekapky.cz.

0 Shares

7 Comments

  1. Nina Horáková

    No, musim říct, že zaplat panbuh za tyhle Probiotický kapky..nebýt jich, asi bych tu polednici zavolala :)) ted uz nas prdiky netrapi a jsme v pohode… takze díky!

  2. Doufam ze to bude fungovat, moje (nase), Lucinka ma problemy velky, tak pak napisu jaky byl uspech. Diky

  3. Ahojky memu synovi pomohli ciste prirodni kapicky Emulips anyz na koliky, bolesti briska apod… i me 🙂 s vahou.. nedam na ne dopustit.- jsou super.

  4. Já teda nedám dopustit na Espumisan,zkoušeli jsme i probiotické kapky,ale podle mě jsou drahé a fungují obdobně jako Espumisan.Chce to dávat kapičky pravidelně a po pár dnech se mimču uleví,alespon tak to bylo u nás…

  5. Náš syn trpěl silnou kolikou, a tak jsme užívali 1x denně probiotika a pak před každým kojením Espumisan. Postupně se mu ulevovalo, za což jsem fakt ráda…jinak už by mě asi chytl amok 🙁

  6. Espumisan nám zachránil zdravý rozum a možná i manželství… protože prcek než jsem ho začala dávat v noci tak plakal a kroutil se, že jsme se vůbec nevyspali, a manžel ráno musí hodně brzo vstávat. 🙁 Naštěstí Espumisan zabral rychle a výborně, stačilo pár dnů pravidelného užívání před každým krmením a bylo po bolení. 😉

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..