Nevolejte na své dítě Polednici!

Každé ráno se rozjíždí váš kolotoč všedních povinností. Starší dítě vybavit do školy, manžela do práce a celý den se starat o nejmenšího člena domácnosti, který vyžaduje mnohem více úsilí a péče, než zbytek rodiny dohromady. Děláte to ráda, vždyť co může být krásnějšího, než pohled na usměvavé a spokojeně si blahem vrnící miminko. Jenže ouha!
Drobeček se najednou v nočních hodinách změní v ječící sirénu, kterou nelze nijak umlčet. A místo klidného spánku, na který se po namáhavém dni těšíte, přichází ještě namáhavější noc! Rodina zmateně pobíhá po bytě a všude ji pronásleduje zoufalý pláč. Věřte, že vaše děťátko si nemusí pouze vynucovat nadstandardní péči a neustálou blízkost maminky. Zejména urputné bolesti bříška dokážou proměnit vaši ratolest v noční můru celé rodiny! A nejen miminka, ale i děti předškolního věku mohou trpět například dětskou kolikou.

Vaše děťátko má k neustávajícímu pláči více než dobrý důvod. Neutišitelné bolesti bříška nafouknutého jako balónek poznáte na svém drobečkovi bezpečně. Pláče-li pravidelně v déle než pětihodinovém intervalu, zatíná-li pěstičky, vypíná-li tělíčko do tvaru luku, přitahuje-li nožičky k bříšku a krabatí-li jinak hezký obličejíček do podivných křečovitých výrazů, pak se bezpečně jedná o příznaky dětské koliky. Jak můžete svému děťátku co nejrychleji a nejúčinněji pomoci?

Pokud jste už vyzkoušela fenyklový a heřmánkový čaj, masírování bříška olejíčkem nebo gelem, zahřívání bříška či cvičení s nožičkami a jiné rady našich babiček, pak jste zjistila, že nezabírají. Celá rodina na vás upírá zoufale nevyspalé oči a vy si připadáte jako ta nejhorší máma na světě, protože nedokážete svému drobečkovi pomoci!

Není však třeba ztrácet hlavu. Nejjednodušší, co můžete pro své miminko udělat, je navštívit nejbližší lékárnu a zakoupit zde Probiotické kapky pro děti. Kapky jsou volně prodejné a jejich cena je 650 Kč za 5 ml. Od úporných křečí pomáhají především obsahem až 100 milionů živých bakterií Lactobacillus reuteri Protectis, jež vytvoří v bříšku „přátelské prostředí“, a tak efektivně zmírňují projevy dětské koliky, ekzému a podporují rekonvalescenci po užití antibiotik a posilují imunitní systém dítěte. Nezapomeňte je uchovávat v chladničce (2-8°C), aby probiotika byla udržována v žádoucím stavu, vhodném pro dlouhodobé užívání.

Rozhodně se přesvědčíte sama, že přejete-li si v noci klidně spát, pak nemusíte čekat na zázrak. A celá rodina si zase upřímně může dávat dobrou noc! Podávat pět kapek denně navíc můžete miminkům už od jednoho měsíce věku a dokonce je lze užívat i v období kojení a těhotenství. Přidávat se mohou do nápojů i do jídla, nemění totiž jejich chuť. Jejich distributorem je společnost Ferring Pharmaceuticals CZ, s.r.o. a výrobcem firma BioGaia.

Více informací – popis produktu, názory odborníka, zkušenosti maminek a diskuze o výrobku– naleznete na webových stránkách www.probiotickekapky.cz.

7 komentářů

 1. Nina Horáková napsal:

  No, musim říct, že zaplat panbuh za tyhle Probiotický kapky..nebýt jich, asi bych tu polednici zavolala :)) ted uz nas prdiky netrapi a jsme v pohode… takze díky!

 2. Radek napsal:

  Doufam ze to bude fungovat, moje (nase), Lucinka ma problemy velky, tak pak napisu jaky byl uspech. Diky

 3. IVeta napsal:

  Ahojky memu synovi pomohli ciste prirodni kapicky Emulips anyz na koliky, bolesti briska apod… i me 🙂 s vahou.. nedam na ne dopustit.- jsou super.

 4. Kamila napsal:

  Já teda nedám dopustit na Espumisan,zkoušeli jsme i probiotické kapky,ale podle mě jsou drahé a fungují obdobně jako Espumisan.Chce to dávat kapičky pravidelně a po pár dnech se mimču uleví,alespon tak to bylo u nás…

 5. Gita napsal:

  Náš syn trpěl silnou kolikou, a tak jsme užívali 1x denně probiotika a pak před každým kojením Espumisan. Postupně se mu ulevovalo, za což jsem fakt ráda…jinak už by mě asi chytl amok 🙁

 6. Gabra napsal:

  Espumisan nám zachránil zdravý rozum a možná i manželství… protože prcek než jsem ho začala dávat v noci tak plakal a kroutil se, že jsme se vůbec nevyspali, a manžel ráno musí hodně brzo vstávat. 🙁 Naštěstí Espumisan zabral rychle a výborně, stačilo pár dnů pravidelného užívání před každým krmením a bylo po bolení. 😉

Leave a Comment