Jídlo a pití

TIP – Bio pšeničná celozrnná hladká mouka PERNERKA

Celozrnná mouka se všemi svými zdravotními benefity precizně namletá na hladko – spojení, které rozšiřuje možnosti pečení a zároveň je revolucí v oblasti mletí celozrnné mouky přináší Pernerka. Díky unikátní technologii si můžete užít všech benefitů celozrnné a zároveň všestranného využití hladké mouky.

Poznejte výhody hladké celozrnné mouky při přípravě domácího pečiva včetně housek nebo croissantů. Zkuste z ní upéct lahodné nadýchané lívance nebo jí použijte pro pečení narozeninového dortu či nedělních muffinů.

Klasická pšeničná mouka obsahuje vysoké množství jednoduchých sacharidů, v celozrnné mouce oproti tomu najdeme na sto gramů pouze necelé dva gramy cukru. Zbytek je tvořen komplexními sacharidy, které více zasytí a pro tělo jsou tak mnohem vhodnější.

PERNERKA je česká značka, jejíž kořeny sahají až do roku 1420. Při výrobě mouky tak čerpá ze zkušeností celé řady předchozích generací. Ve svých výrobcích propojuje znalosti nabyté léty zkušeností, špičkové moderní technologie a kvalitní zrna, která odebírá od ověřených farmářů a družstev.

Cena: od 29 Kč

www.pernerka.cz

0 Shares

3 Comments

  1. Pingback: Mouka v naší kuchyni – jak se z nezdravé a obávané stala součástí zdravé stravy » Pro-miminka.cz

  2. Pingback: Dokonale hladká celozrnná mouka? Se speciální technologií to není problém » Pro-miminka.cz

  3. Pingback: Klasické makové pletýnky » Pro-miminka.cz

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..