20 Comments

 1. Líbí se mi hrozně jméno Ella našla jsem jednu známou která takto pojmenovala svou holčičku a uvažuji také o Ellince..je to originální jméno a dá se krásně skloňovat..akorát nikde na internetu není význam tohoto jména ani odkud pochází..je to škoda..tak kdyby jste chtěli tak si ho zde přidejte 🙂 děkuji.

 2. Mám kamaráda a ten ma čersvě narozeného chlapečka. Jmenuje se Matiáš

 3. Poprvé když jsem ležela v porodnici maminka co porodila stejný den a byla semnou na pokoji dala holčičce jméno Leontýnka . Zalíbilo se mi na tolik , že pokud nám nyní vyjde holčička (termím v srpnu )chtěla bych dám jméno určitě to samé .

 4. já mám 6letou holčičku Dominiku, která slaví svátek na Dominika kluka. holčičí podoba v našem kalendáři neni. zrovna tak se mi líbí jméno Jasmína a ta také neni v kalendáři.

 5. nemáte tu sebastiana, tobiáše ani vanesu a přitom jsou to hodně frekfentovaná jména. v kalendáři by měla být jména, která se vejdou do 100 nejdávanějších jmen.

 6. chybí tu jmeno Samuel,což je škoda,pač je velice hezky jako jmeno pro kluka:-)

 7. A co treba jmeno Sofinka-Sofie,hrozne me mrzi ze neni v kalendari a nebo Vaneska-Vanesa to je take krasne jmeno.Mam dve dcery Emu a Vanesku a ted cekam dalsi a ty chceme dat jmeno Sofie a jako Vanesa neni v kalendar.Alespon je tan Ema!!

 8. a co jméno Michala?

 9. Renata Římalová

  To s tou DOMINIKOU,že není v kalendáři dceru ted ve dvanácti docela dost vytáčí,stačilo by k DOMINIKOVI-tu holčičí verzi připsat,myslím a znám dost holčiček jménem-DOMINIKA,škoda,vím je dost i jiných jmen ,které nejsou v kalendáři,ale v roce 2010, kdy se sestavuje kalendář určitě není zapotřebí mít tam jméno -PŘEMYSL,určitě není tak používané jako třeba-DOMINIKA,VANESA,SAMUEL atd.

 10. Já si myslím že Dominik je hodně Vanes a Samů.Chlapce které znám a že je jich hodně se jmenují Matyáš David Martin Samuel Tomáš myslím si že třeba květosLAV A sVATOPLUK a co Sofie a tak krásné jméno Jasmína

 11. Chybí tu Tobiáš(Tobias),jak se taky hodně používá.Je to škoda,že se zachovávají jména,která se vůbec nepoužívají a ty používaná tam nejsou.

 12. Sofie: Jméno pochází z řeckého slova „sofía“, tedy „moudrost“. Českou obdobou tohoto jména Žofie, která slaví svátek 15.5.

 13. Renato, to že nemáte v okolí žádného Přemysla neznamená, že je jich málo. Můj manžel se tak jmenuje a v okolí mám ještě další 2 (je mi 30 let)

 14. w lednu se mi narodí holčička,mé přání je dát jméno Vaneska,ale nenašla jsem ho v kalendáři,tak wlastně ani newím jesli ho můžu dát?

 15. Pravda,ja znam taky Přemysla.Je to tipické české jméno a mělo by v kalendáři zůstat.Sofii ma sestrenice od manzela a bohuzel neni v kalen dari,ale co cekat když to české jméno není.Čekáme ted miminko a nejak doufáme že to bude chlapeček abychom mu mohli dát jméno Oliver:) Podle nás to nejkrásnější jméno pro chlapečka,ale každý má jiný vkus.Pro holcicku se nam libi Lea,ale není v kalendáři.

 16. Me se treba libi jmena Emily a Lilly. A taky me nejak stve ze v kalendari jsou jen uz zastarala jmena a nova se nejak nevyskytuji.uz by to meli zmenit

 17. Čekáme miminko v prosinci a hrozně se nám s manželem líbí jméno Leontýna, hledala jsem na internetu a prý slaví svátek 13.1. nebo 22.3. na Leonu. Je škoda, že tak krásné jméno nemá svůj den v kalendáři. Máte někdo holčičku Leontýnku? A kdy teda slavíte jmeniny? Na chlapečka pak máme vybráno František.

 18. A kdy slavíte Jasmínku? Krásné jméno, taky jsem ho nenašla v kalendáři 🙁

 19. Moc krásná jména https://pro-miminka.cz 🙂

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..