Hračky

Odměňte malé školáky

První pololetí tohoto školního roku přineslo dětem kromě obvyklých povinností a úkolů řadu změn. Většina z nich se musela v souvislosti s opatřeními proti šíření civid-19 přizpůsobit distanční výuce a naučit se pracovat novým způsobem. Odměňte své malé školáky za vysvědčení. Postačí jen drobnost, která dětem udělá radost a vy nebudete muset v současné složité době zbytečně utrácet.

Čas her

I školou povinní kluci a holky si ve volných chvílích rádi hrají. Skvěle si u toho odpočinou, a navíc rozvíjejí svou fantazii, kreativitu či zručnost. Do světa neuvěřitelných dobrodružství mohou vyrazit se sběratelskými kovovými autíčky Tlapková patrola, která při své práci využívají malí psí záchranáři z populárního seriálu. Děti si mohou vybrat svého oblíbeného hrdinu v kovovém autíčku, nebo je postupně nasbírat všechny.

Sběratelská kovová autíčka zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 169 Kč

S magickým provázkem Ztringzse vaše ratolesti nejen skvěle zabaví, ale zároveň procvičí svou zručnost a vyzkouší, co všechno dokážou jejich prsty. Provázek lze natahovat naprsty, provlíkat a vytvářet z něj nejrůznější obrazce. Uvnitř každého balení naleznete přehledný návod na některé triky, na webových stránkách www.ztringz.com pak můžete sledovat instruktážní videa.

Ztringz zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 69 Kč.

Spoustu zábavy a legrace si užijí také s novou Galaktickou Ultra plastelínou s led světlem, která je přenese až do vesmíru, neboť svítí jako galaxie. ULTRA plastelína je unikátní hmota s výjimečnými fyzikálními vlastnostmi, díky nimž se skvěle tvaruje, natahuje jako žvýkačka, skáče jako hopík, trhá jako papír a současně funguje jako skvělá antistresová pomůcka. Svíticí efekt samotné hmoty ještě podpoří speciální kulička s barevným LED světlem, které při pohybu svítí a bliká. Lze vybírat z 6 lákavých barevných kombinací.

Ultra plastelínu s led světlem zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 249 Kč (80 g) a 139 Kč (50 g).

I praktický dárek potěší

Pokud si i vaši nejmenší oblíbili hrdiny z dílny Marvel, pak je určitě nadchne stylová lahev s motivy populárních postav, kterou využijí na cesty do školy i na výlety. Praktická lahev hydro Marvel s objemem 850 ml má šroubovací uzávěr a lze do ní nalít studené i teplé nápoje až do 100°C.

Láhev hydro Marvel zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 249 Kč.

www.bambule.cz

www.sparkys.cz

0 Shares

One Comment

  1. Pingback: Vybavte dílnu malých kutilů » Pro-miminka.cz

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..