Hračky

Nedejte nudě šanci

V zimním období může být občas náročné zabavit děti. Obzvlášť pokud není sníh, chce to důmyslnost při vymýšlení stále nových venkovních i domácích aktivit. Přinášíme tipy na hračky i kreativní sady z nabídky hračkářství a e-shopů Království hraček Bambule a Sparkys, se kterými se vaše ratolesti venku zahřejí a doma zase skvěle zabaví tvořením.

Buďte v pohybu

I v chladném a nevlídném počasí je dobré alespoň na chvíli vyrazit ven na vzduch. Aby se do vás při tom nepustila zima, zkuste se trochu rozhýbat. Přizvěte k tomu na pomoc například speciální disk na provázku YO-BE, se kterým se můžete naučit řadu skvělých triků. Přeskakujte ho, točte s ním nad hlavou, žonglujte, nebo si vymyslete vlastní kousky!

Disk Yo-Be pořídíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 199 Kč.

Skvělým parťákem se může stát také PHLAT DISC s textilním středem a chlupatým míčkem. Jeho největší výhodou je, ž si s ním mohou děti pinkat samy i ve dvojicích, nebo vymýšlet různé soutěže. Kdo přehodí síť? Kdo odpálí dál? Navíc si s ním mohou házet také jako s létajícím talířem, a zapojit tak do akce celou rodinu.

Phlat disc 2 pack s míčkem pořídíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 399 Kč.

A co třeba zastřílet si z praku a vyzkoušet, kdo v rodině má nejlepší mušku? Unikátní Phlat sport prak s kelímky je navržen tak, aby z něj i menší děti jednoduše vystřelily speciální míček s gumovým poutkem a pokusili se sestřelit všechny kelímky…

Phlat sport prak s kelímky pořídíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 299 Kč.

Báječné chvíle tvoření

V každé dívce i chlapci dřímá kreativní duch. Probuďte ho a podpořte fantazii svých dětí tvořivými sadami, se kterými se nejen zabaví, ale mohou vyrobit skvělé doplňky pro sebe i své nejbližší. Se svými kamarády či sourozenci se mohou vrhnout třeba na výrobu originálních náramků přátelství. Pořiďte jim k tomu LEGO DOTS MEGA BALENÍ NÁRAMKŮ, jež obsahuje pět náramků a celkem 295 různobarevných destiček ke zdobení. Díky nim mohou pokaždé vytvořit originální design a přesně vystihnout styl či osobnost nositele.

Lego Dots mega balení náramkůpořídíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 499 Kč.

Holčičky si mohou vytvořit také jedinečnou kolekci šperků se sadou Style4Ever výroba šperků. Stačí si jen vybrat přívěsek, náramek nebo prstýnek, nalít do příslušné formy gelovou hmotu, přidat třpytky a pak už jen počkat, až hmota ztuhne. Vybírat lze ze tří druhů sad, které se liší designem.

Každou sadu Style4Ever výroba šperků pořídíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 199 Kč.

www.bambule.cz

www.sparkys.cz

0 Shares

One Comment

  1. Pingback: Odměňte malé školáky » Pro-miminka.cz

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..