Hračky

Zábavné chvíle tvoření

Tvoření dětem otevírá bránu do kouzelné říše fantazie. Podpořte jejich kreativitu, představivost i zručnost a vybavte jejich domácí dílnu originálními sety, se kterými se zabaví na dlouhé hodiny.

O zábavu plnou barev se postará So Slime Duhový sliz se sušákem. Děti si mohou vytvořit ručně batikovaný sliz s třpytkami a po dokončení jej pověsit na roztomilý mini sušák.

So Slime Duhový sliz se sušákem zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 299 Kč.*

Se sadou Kinetic sand Kreativní dílna si mohou děti vlastníma rukama vytvořit svět podle svých představ. Sada obsahuje mix různých barevných kinetických písků, které lze tvarovat, modelovat, vykrajovat či krájet, a více než 10 tvořítek a nástrojů pro tvorbu jedinečných výtvorů.

Kinetic sand kreativní dílnu zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 729 Kč.*

Pro ty, kteří milují sladkosti, je tady sada Play-Doh Továrna na čokoládu, se kterou holky a kluci nahlédnou pod pokličku výroby netradičních cukrovinek! Díky unikátní sadě přístrojů si mohou vyrobit různé druhy bonbonů, plněné čokolády, gumové medvídky i čokoládové tyčinky. Sada obsahuje 5 kelímků s barvenou plastelínou, stroj a tvořítka.

Play-Doh Továrna na čokoládu zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 1 199 Kč.*

Malí designéři jistě ocení originální Airbrush studio, které jim umožní navrhnout a vytvořitsi svého designového, barevného plyšáka pomocí airbrush pistole. Na zdobení plyšáka lze využít 4 různé barvy a více než 100 znovupoužitelných šablon. Fantazii se ovšem meze nekladou! A když budou děti chtít vytvořit nový design, stačí plyšáka vyprat, usušit a tvořit znova. Vybrat si mohou roztomilého pejska nebo jednorožce.

Airbrush studio – pejsek nebo jednorožec zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 999 Kč.*

Své umělecké vlohy si mohou děti bezpečně vyzkoušet doslova na vlastní kůži díky unikátnímu Tetovacímu studiu Cool maker, s nímž mají ke zdobení těla k dispozici trendy vzory, třpytky a barevné kamínky. Když je přestane tetování bavit, jednoduše ho sloupnou a můžou začít znovu. Balení obsahuje 3 kazety s průhlednou fólií, 100 samolepek, 1 arch s nalepovacími kamínky a 1 dózu se třpytkami.

Cool maker tetovací studio pro děti zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 999 Kč.*

Uvedené ceny platí od 4. 1. do 4. 2. 2023. V případě uveřejnění s delším odstupem nás, prosím, kontaktujte pro ověření ceny.

www.bambule.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..