Jídlo a pití

Nepovedlo se vám v minulém roce zhubnout? Letos to zkuste jinak!

Chci zhubnout a dostat se do formy – to bývá jedno z nejčastějších novoročních předsevzetí. Hned ve druhém kroku – jak to provést – už ale mnoho lidí tápe a může se stát, že se na cestu za vysněnou postavou ani nevydají. „Právě proto je dobré nehubnout s dietou, kterou si sami „naordinujeme“, ale raději si nechat poradit od odborníka, který zohlední důležité faktory pro naše tělo,“ vysvětluje výživový poradce Lukáš Vrána. Zároveň ze své praxe ví, jak na hubnutí vyzrát, abyste konečně dosáhli tolik vytouženého váhového úbytku, navíc dlouhodobě bez jojo efektu. Vrána doporučuje právě britský The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jako velmi efektivní komplexní program. Proč tomu tak je?

  1. Osobní přístup a dohled odborníka

Doporučujeme nechat si poradit od vyškoleného výživového poradce. Spolupráce s odborníkem, který nastaví individuální výživový plán se zapojením pohybové aktivity, je hlavním pilířem programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. K dodržení stanovených cílů klienta napomáhají pravidelné konzultace a měření, díky kterým má redukování váhy prokazatelně vyšší úspěšnost. Váš výživový poradce bude vaší oporou a motivací. To klienti ocení zejména ve chvíli, kdy ztrácejí směr. Poradce v ten okamžik funguje jako podpora, na kterou se kdykoliv můžete obrátit. Klient na hubnutí není nikdy sám a může se na svého „parťáka“ vždy spolehnout.

  • Jídelníček na míru se zapojením vhodné pohybové aktivity

Stanovení jídelníčku na míru konkrétnímu zájemci hraje zásadní roli, v programu The 1:1 Diet je na začátku standardně jídelníček kombinovaný, jsou v něm zahrnuta nutričně vyvážená The 1:1 Diet jídla a také běžné potraviny. To vše je doplněno pohybovými aktivitami podle možností klienta. Po redukční fázi následuje fáze stabilizační, která klientovi pomáhá předejít jo-jo efektu, tedy opětovnému nabírání a ztrácení váhy. Postupně se tedy vrací k běžnému jídelníčku, ovšem se zahrnutými úpravami a doporučeními tak, aby byla jeho skladba vyvážená a obsahovala všechny potřebné živiny.

  • Chutné a nutričně vyvážené pokrmy, které jsou vždy po ruce

V neposlední řadě program stojí na chutných a nutričně vyvážených jídlech, která hlavně v začátcích pomáhají hlídat si správný poměr živin a energie. Všechny pokrmy lze připravit velice snadno a rychle, několik produktů je zároveň „ready to eat“, takže je možné mít je kdykoliv po ruce. Komplexní program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan pomáhá osvojit si zdravé stravovací i pohybové návyky a zbavit se přitom nadbytečných kilogramů. Jeho důležitou součástí je také nastavení, a především dlouhodobé udržení dobré mentální i fyzické kondice, které jsou klíčové pro zvládání stresu a udržení metabolismu v rovnováze.

Pokud se Vám dlouhodobě nedaří zhubnout, zkuste to letos jinak a oslovte výživového poradce!

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..