Jídlo a pití

Vyrazte s Pedrem do boje proti jarní únavě

Po nekonečné zimě se konečně jaro probouzí k životu a začíná se hlásit o svá práva. Kromě teplých slunečních paprsků, delších dní, rozkvetlých stromů a cvrlikání ptáčků s sebou přináší i něco, co by si mohlo odpustit – jarní únavu! Venku je tak krásně, ale nedostatek energie vás drží zpátky, známe to všichni. Tak co s tím? Vyrazte do boje proti jarní únavě s Pedro Frujty!

Proč právě Frujty?

Jak už název napovídá, Pedro Frujty je nálož ovoce, které je tím nejlepším bojovníkem proti jarní únavě. Želé s unikátní recepturou s obsahem 30 % ovocných šťáv se skládají jen z 8 ingrediencí, jsou obohaceny o přírodní aroma a výtažky ze superovoce a zároveň neobsahují přidaná barviva ani palmový olej. Navíc se loni staly Volbou spotřebitelů jako nejlepší novinka roku, tak proč je nezkusit?

K dostání ve dvou variantách

Vybírat můžete mezi Pedro Frujty Superželé Ovobobule nebo Ovoplátky. V Ovobobulích zní tóny černého rybízu, aceroly, acai a limetky. V Ovoplátcích se naopak mísí osvěžující chuť jablka, rakytníku a grapefruitu.

Všechno zmíněné superovoce se vyznačuje hlavně vysokým obsahem vitamínu C, je bohaté na antioxidanty a posiluje imunitní systém a bojuje proti nachlazení. Zároveň každé z nich má něco, co z obyčejného ovoce dělá superovoce!

Blahodárné účinky superovoce

Věděli jste, že pravidelná konzumace grepfruitů, jablek nebo aceroly je dobrou prevencí rakoviny? Acerola také udržuje mladistvý vzhled pokožky a vlasů, má výrazné zkrášlující účinky a stejně jako limetka snižuje výskyt krevních cukrů a cholesterolu. Rakytník zase příznivě stimuluje funkci srdce a ochraňuje kardiovaskulární systém před krevním tlakem. Černý rybíz zvyšuje pružnost cév i vaši odolnost proti nachlazení. Nakonec bobule acai jsou nejsilnějším přírodním antioxidantem, zlepšují paměť, dodávají energii a vitalitu. Ne nadarmo je domorodí Indiáni nazývali „Ovoce bohů“.

Ještě máme jeden TIP na závěr: Při výběru sáhněte rovnou po obou druzích, ať vám ani jeden zázračný účinek neunikne!

PEDRO Frujty Superželé Ovobobule a Ovoplátky se prodávají v balení po 50 g v síti prodejen Pedro a řetězci Ahold za doporučenou cenu 14 Kč.

www.mojepedro.cz

1 Shares

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..