Hračky

Užijte si vodní hrátky

V parných letních dnech každý uvítá příjemné osvěžení u vody. Neodmyslitelně k tomu patří potápění nebo třeba vodní bitvy, při kterých si děti i dospělí užijí spoustu legrace. Vyzbrojte se na skvělé zážitky!

Objevte svět pod vodou

Nemusíte být zrovna u moře, abyste pod hladinou objevili kraba, žábu nebo dokonce i krokodýla. Rozvíjejte plavecké a potápěčské dovedností vašich dětí s roztomilými potápěcími zvířátky, která se po vhození do vody rozsvítí a rozhýbou. Jakmile klesnou ke dnu, začíná ta správná zábava. Kdo vyloví zvířátko jako první? Vybrat si můžete ze tří druhů zvířátek, nebo je pozvat k sobě do bazénu všechny.

Potápěcí zvířátka zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 129 Kč.

Vyzbrojeni na vodní bitvu

Když se mezi dětmi rozpoutá vodní bitva, často se rádi přidají i rodiče. Osvěžující a dobrodružné zábavě totiž odolá jen málokdo. Doplňte si arzenál na letošní prázdniny. Rozhodně se neobejdete bez Vodní pistole, která patří k nezbytné výbavě u vody, ale skvěle se hodí i na zahradě. Vyberte si z různých barev, velikostí a značek.

Vodní pistole zakoupíte v prodejnách a

e-shopech Bambule a Sparkys od 129 Kč.

Skvěle poslouží také Vodní dělo, klasická a jednoduchá hračka, se kterou zvládnou manipulaci i ti nejmenší. Můžete vybírat z různých barev a několika velikostí – 26 cm, 38 cm nebo dokonce 46 cm.

Vodní dělo zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys od 59 Kč.

O osvěžující mokrou bitvu se postarají oblíbené Vodní bomby tvořené nafukovacími balónky, které se po naplnění vodou stávají municí pro vaše hry na pláži i na zahradě. Sada obsahuje 100 ks vodních bomb v různých barvách.

Vodní bomby zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys od 59 Kč.

www.bambule.cz

www.sparkys.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..