Akce

UDG s Pekařem vystoupí v rámci svého turné v Čáslavi

Kapela UDG už v rámci klubového turné s názvem Přístav 2023 vystoupila v několika městech napříč Českou republikou. Fanoušci se mohou těšit na speciálního hosta turné, konkrétně na populárního zpěváka Pekaře s kapelou, který má na svém kontě již tři alba a řadu známých a chytlavých singlů. UDG lákají na více než dvouhodinový koncertní set, v němž zazní písně ze všech alb z více než dvacetileté kariéry této legendární ústecké rockové party. Předposlední zastávkou bude tento pátek 21. dubna město Čáslav, konkrétně Hotel GRAND. Koncert začne ve 20 hodin.

V multifunkčním kulturním zařízení jako je Hotel GRAND Čáslav budou ke slyšení singly jako Parfémy, Plachty, Ještě jednou i největší hity skupiny UDG pojmenované Kurtizána či Motýly. A jestli tady existuje Bůh a vesmír je nekonečný všem přítomným určitě představí sám Pekař.

Fanoušci UDG a Pekaře se mohou těšit ještě na poslední koncert v rámci turné, a ten se odehraje o den později, tedy 22. dubna v Jihlavě.  „Konečně se vracíme na místo činu. Před třemi roky, když jsme hráli v Peci pod Sněžkou byl už koviďák ve vzduchu a my vtipkovali, že nakonec ještě budou zakázaný koncerty, a že si třeba už nezahrajeme. To, že se to za pár dní stalo realitou už taková sranda nebyla. Čas běžel a kocovina zmizela stejně jako koviďák, a tak se těšíme zpátky do všech klubů, kde s vámi opět uvidíme,“ komentuje natěšený na turné Petr Vrzák, zpěvák UDG.

UDG – Přístav 2023

Vstupenky k prodeji zde: https://xticket.cz/koncert-festival/997-udg-pristav-tour-2023-hotel-grand—caslav

Více na:

www.udg.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..