Články

Tipy do penálu!

Začátek školního roku je tady! Nastává doba pravidelného ranního vstávání, přípravy svačin i dělání domácích úkolů. Je potřeba koupit obaly na sešity i učebnice, psací podložky, vodovky a mnoho dalšího. A především vybavit dětem penál perem a fixy. Inspirujte se našimi tipy! Na školní roky tak budete dobře připraveni.

Pero pro příjemné a zdravé psaní

Základem každého penálu je pero. Odborníci doporučují provedení s ergonomickým úchopem, který dětem pomáhá navést prsty ke správnému držení.  Díky tomu je psaní zdravé a ruka se tolik neunaví. Tento úchop má například TORNADO COOL, měkké gumové ERGO držení navíc disponuje masážními body, které psaní ještě více zpříjemní.  Pero píše lehce, není nutné na něj tlačit a hodí se pro leváky i praváky. Výborným řešením je i pro dysgrafiky. Stopa písma je silná 0,3 milimetru, je výrazná, inkoust rychle schne a lze ho vyzmizíkovat, na kvalitním papíře se nerozpíjí ani nepropíjí. Pero TORNADO COOL lze pořídit v pěti barevných variantách pláště –  bílé, modré, růžové, červené a zelené – v kombinaci s oblíbenou černou. K dostání je v papírnictvích a obchodních řetězcích za cenu cca 25 Kč.

 Centropen_TORNADO_COOL

Když je potřeba písmenka opravit

I při pečlivém psaní se občas něco nepovede. Stačí drobné drknutí spolužáka nebo prostě přepsání se v písmenku.  Proto je dobré mít k dispozici něco, co pomůže malou nehodu spolehlivě zlikvidovat. Korekční popisovač Centropen je oboustranný. Část se zmizíkem má stopu širokou 1,2 milimetru a spolehlivě se postará o „vymazání“ nežádoucího textu psaného pery TORNADO, ale i všech dalších inkoustových per. Korektor na druhé straně popisovače se stopou o šířce 0,5 milimetru umožňuje vyzmizíkované místo přepsat novým textem. Popisovač je vybaven ERGO držením, takže dobře padne do ruky a podporuje správné držení psacích potřeb a zdravé psaní. Korekční popisovač Centropen lze zakoupit v papírnictvích a obchodních řetězcích za cenu cca 15 Kč.

Centropen_korekcni_popisovac 

Na všechny barvy duhy

Barvy! A čím více, tím lépe! Miluje je každé dítě. Malování a vybarvování dává prostor fantazii, individuálnímu vyjádření, rozvíjí i jemnou motoriku. Popisovače COLOUR WORLD 7550 proto určitě potěší každé dítě, a protože jsou jejich barvy vypratelné, nemusí se hravého dětského malování a stop na oblečení bát ani rodiče. Dětské popisovače lze pořídit v balení od čtyř až po třicet barev, takže lze mít k dispozici kompletní barevnou paletu. Popisovače odolávají vyschnutí až 5 let a jejich inkoust je zdravotně nezávadný. Šířka barevné stopy je 1 milimetr, a protože válcový hrot je odolný proti zatlačení, nezničí je ani menší děti, které se správnému úchopu teprve učí a občas proto na psací potřeby více tlačí. Popisovače jsou vybaveny ERGO zónou, takže podporují správné držení a snižují námahu na ruku. Dětské popisovače COLOUR WORLD 7550 lze pořídit za cenu od 13 Kč/balení 4 kusy až po 80 Kč/balení 30 kusů.

Colour_World_30_barev

Více informací na www.centropen.cz.

0 Shares

One Comment

  1. Pingback: Tablet Pen nejen, když si nemůžete umýt ruce - Pro-miminka.cz

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..