Hračky

Téměř jako opravdové miminko – panenka BABY born Soft Touch

Panenka je pro děti skvělou hračkou, a to nejen pro holčičky – malé maminky, ale i pro kluky. Díky hře s panenkou rozvíjejí děti jemnou motoriku, kognitivní funkce a také sociálně-emoční dovednosti, jako je péče o druhé a pocit zodpovědnosti. Panenky BABY born Soft Touch mají tělíčko vyrobené z příjemného měkkého materiálu a mají pohyblivé nohy i ruce. V panence není žádná elektronika, ale přesto věrně napodobuje opravdové miminko.

Panenka BABY born Soft Touch měří 43 cm a má celkem devět životních funkcí. Panenka umí pít vodu z lahvičky, ronit opravdové slzy a jíst kašičku, kterou dokonce vykaká. Zvládne čůrat nejen do plenek, ale také do nočníku. Až budete své „miminko“ ukládat ke spánku, panenka po položení na záda zavře oči. Díky pohyblivým kloubům končetin ji snadno převléknete do nového oblečku. Malé maminky jistě potěší i to, že své panenky mohou koupat.

Všechny tyto funkce panenky v dětech probouzí pocit zodpovědnosti a podporují jejich empatii a sociální schopnosti. Děti se tímto způsobem mohou připravit i na příchod mladšího sourozence. O své miminko se totiž musí starat skoro jako o opravdové – krmí jej, vyměňují plenku, koupou i oblékají. Můžete si vybrat buď BABY born holčičku nebo chlapečka. Tato panenka je navíc tak oblíbená, že se může pyšnit titulem Hračka roku v kategorii Dívčí hračky.

Další informace o produktu najdete na: www.baby-born.cz

Doporučená maloobchodní cena je 1 599 Kč.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..