Články

Příroda ve vašich rukou s novou lahví waterdrop®

Oblečte do květin ten nejcennější nápoj na světě, čistou vodu a nechte se okouzlit jedinečným designem nové limitovaná skleněné lahve waterdrop®. O její vzhled se postarala polská návrhářka Anna Rudak a je inspirována lučním kvítím.

Nová skleněná lahev vznikla ve spolupráci s designérkou Annou Rudak, která pochází z Gdaňsku. V její práci se často objevují motivy z přírody, jako jsou listy nebo květy. To se odráží i na designu lahve waterdrop®, který senese v duchu Drink More Water, drop in FLOWERS. Design ztvárňuje křehkost, jemnost a luční kvítí. V šedivých podzimních dnech vám lahev připomene slunné letní dny na rozkvetlé louce. Užijte si s ní každý doušek vody a osvěžte si její chuť mikrodrinky waterdrop®, které v malé kostce ukrývají to nejcennější z přírody. K lahvi navíc získáte 2 termoobaly zajišťující dokonalou teplotu vašeho nápoje. Podle nálady si můžete vybrat, zda budete chtít obal raději světlý nebo tmavý. Vlastní lahví i mikrodrinky pomůžete snížit množství plastů a přispějete ke zlepšení životního prostředí. Díky produktům waterdrop® už bylo ušetřeno až 30 milionů plastových lahví.

V nabídce all star set získáte kromě lahve, 4×12 ks mikrodrinků a plátěné tašky jako dárek svíčku Yankee candle. Nádherná a krémová vůně soft blanket vám připomene čerstvě povlečené nadýchané peřiny. Čistá vůně citrusů, luxusní kašmírové vanilky, pudrové růže a hřejivé ambry vám může dělat společnost v chladných večerech.

K dostání na:  https://waterdrop.cz/collections/anna-rudak

Anna Rudak limitovaná skleněná lahev 0,6 l – 699 Kč

Anna Rudak limitovaná skleněná lahev 0,6 l a ochutnávkový set – 899 Kč

Anna Rudak bavlněná taška – 359 Kč

Empowerment set plus – pouze pro členy klubu, cena 1129 Kč (2 krabičky zdarma)

All star set Anna Rudak 1499 Kč, lahev, taška, 4x krabička po 12 ks, ve spolupráci s Yankee candle jako dárek svíčka Soft Blanket – 623 g

Proč vyzkoušet waterdrop®?

Ušetříte spoustu kalorií

Pokud pravidelně konzumujete slazené nápoje, dostanete do sebe tisíce zbytečných kalorií. Nové studie ukazují, že jedním z nejúčinnějších kroků ke snížení váhy je omezení slazených nápojů. Jeden litr běžně prodejných syceným limonád může obsahovat až 27 kostek cukru! Pití čisté vody namísto slazených nápojů znamená výrazné snížení kalorického příjmu. Zhruba o tolik kalorií, kolik byste spálili denním během 8 kilometrů. Mikrodrink waterdrop® je zcela bez cukru a představuje ideální řešení pro ty, kterým neochucená voda nechutná. Získáte zdravý nápoj s vitamíny a minerály.  

Snížíte množství plastového odpadu

V základním balení kapslí waterdrop® je daleko méně plastového odpadu než u rozpustných vitamínových tablet z lékárny. V porovnání s plastovými láhvemi, je v balení 12 kapslí waterdrop® množství recyklovatelného obalu nižší než u víčka od plastové láhve. Všechny, kterým není lhostejný původ surovin, potěší, že rostliny obsažené v kapslích se pěstují v režimu udržitelného hospodářství v rodinné firmě v Německu, nikoli na plantáži. Pro snížení ekologických dopadů se při rozvozu k zákazníkům využívají služby dopravce, který dbá na životní prostředí, a za najeté kilometry a vyprodukované CO2 vysazuje nové stromy. Kompletaci papírových zajišťují zaměstnanci v chráněné dílně v Brně.

Představuje ideální dárek pro všechny věkové kategorie

Právě jste našli tip na dárek pro všechny věkové kategorie, i pro každou příležitost. Ocení ho ženy, kterým není lhostejná ekologie, i ženy hlídající si přísun cukru. Sada je skvělý dárek k výročí, narozeninám nebo jako vánoční dárek. Protože kapsle neobsahují cukr, jsou vhodné také pro diabetiky. Díky absenci konzervačních látek si je mohou vychutnat také těhotné ženy nebo děti. Sadou s originální lahví potěšíte maminku, přítelkyni, partnera nebo manžela a nabídnete jim zdravý pitný režim.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..