Akce

Pošlete, jak si vaše ratolest představuje prázdniny, a vyhrajte šperk ALOve

Máte doma malého výtvarníka nebo malou malířku mladší 10 let? Výborně! Zaregistruje jejich výtvor do soutěže a vyhrajte pro ně krásný dětský náramek značky ALOve.

Pravidla jsou jednoduchá, stačí jen zapojit fantazii a vytvořit kresbu na téma „Moje prázdniny“. Kreativitě se meze nekladou, proto nechte své ratolesti, aby vyobrazily své představy o nejlepších prázdninách podle svých snů.

Vlastnoručně nakreslený obrázek vašeho malého umělce zašlete na soutez@alove.cz do 15. 8. 2017. Poté zasedne odborná porota, která vybere tři vítězné kresby, jež budou oceněny krásným dětským šperkem. Vítězové soutěže se dokonce dočkají zveřejnění v 10. čísle dětského časopisu Sluníčko.

Do soutěže jsme vybrali jedinečné tři kusy náramků značky ALOve, které si určitě najdou své hrdé majitele. Děti mají nekonečnou fantazii, a tak jsme zvědaví na výsledná umělecká díla. Po rozhodnutí poroty o nejkrásnějších obrázcích se na výherce budeme těšit v jednom z našich butiků, kde jim výhru osobně předáme,“ říká Andrea Beranová, ředitelka obchodní sítě ALOve.

Podrobnější informace o pravidlech soutěže můžete najít na webových stránkách www.alove.cz, na Facebooku https://www.facebook.com/ALOveOfficial/ nebo také v 6. a 7. čísle populárního časopisu Sluníčko. Soutěž probíhá v termínu od 12. 6. 2017 do 15. 8. 2017 a pořádá ji známá značka ALOve, jež je součástí klenotnictví ALO diamonds zabývající se výrobou šperků už více jak 20 let.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..