Akce

Podporujeme Maminy Cup 2014

Mamaja group podpořila festival všech maminek Maminy Cup 2014, který se koná 31. května 2014 v kladenské Sportovním areálu SAMK. Mimo jiného zde bude možné vyzkoušet si a vyhrát ergonomické nosítko Manduca.

Maminy Cup je letní sportovní festival pro maminky s dětmi. Mohou se zapojit do soutěží a ověřit si, jak na tom fyzicky jsou, nebo se jen příjemně protáhnout a relaxovat. „Maminy Cup je velké setkání maminek, které preferují zdravý a aktivní životní styl,“ popisují organizátoři akce a slibují inspiraci, díky které se maminky naučí hýbat po celý rok. Představí také nové trendy v pohybových aktivitách pro ženy. Ambasadorkou projektu je Kateřina Emmons a fitness hostem Lukáš Kolek. Více informací najdete na www.maminycup.cz.

Připraven je bohatý doprovodný program, během kterého si všichni zájemci mohou vyzkoušet například ergonomické nosítko Manduca. „Představíme, ukážeme, navlečeme, pomůžeme vyzkoušet… Přijďte za námi,“ zve Kateřina Borunská z Mamaja group. Manduca je také jednou z cen ve zdejších soutěžích.

O Manduce

manducaErgonomické nosítko Manduca můžete používat od narození dítěte až do jeho předškolního věku, respektive do 20 kg dítěte. Pro novorozence je připravena speciální vložka a součástí nosítka je také kapuce pro fixaci hlavičky spícího dítěte.

Díky důmyslnému konstrukčnímu řešení lze nosit dítě na břiše, na boku i na zádech. Polstrované popruhy a bederní pás usnadňují rozložení váhy a komfort při nošení. Nosítko je možné přizpůsobit různě velkým rodičům.

Manduca byla vyvinuta v Německu ve spolupráci s německými fyzioterapeuty a lékaři, takže je naprosto bezpečná. Zajišťuje korektní M pozici končetin, která prospívá vývoji kyčlí. Je vyrobena z přírodních materiálů (stoprocentní biobavlna nebo konopí) a barvena šetrnými netoxickými barvami. Zipy ani patentky neobsahují nikl. Více se dozvíte na www.manduca.cz.

Na začátku letošního roku zvítězila Manduca v dTestu nosítek (www.dtest.cz).

1 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..