Hračky

Objevujte nová dobrodružství se Staršími sourozenci BABY born

Starší sestřička nebo Starší bratříček BABY born se stanou nejlepšími kamarády vašich dětí! Rádi objevují nová dobrodružství a učí se novým věcem. Vydejte se spolu za poznáním do přírody, nebo je můžete vzít třeba na kolo nebo plavat.

BABY born Starší sestřička – blondýnka a brunetka

BABY born Starší sestřičky jsou vyrobeny z příjemného Soft Touch materiálu, a proto si s nimi děti tak rády hrají. Panenky umí pít z lahvičky. Když jim zmáčknete hrudník, roní slzy. Můžete je také vykoupat ve vaně jako opravdové děťátko. Díky pohyblivým kloubům na nohou jsou velmi ohebné, takže je pohodlně položíte do vany nebo posadíte třeba do BABY born Sedačky na kolo. Veškeré funkce jsou mechanické, není tedy třeba vkládat do hračky baterie.

Blondýnka nebo brunetka? Obě sestřičky mají krásné vlásky, které můžete česat a vytvářet jim pomocí sponek, ozdobných barevných pramínků a gumiček originální účesy.

Blondýnka má na sobě barevné šatičky, legíny a pohodlné tenisky. Brunetka nosí denimové šortky, veselé pruhované legíny, tričko s odhalenými rameny a růžové boty.

Součástí balení je lahvička na pití, kartáč na vlasy, dvě spirálovité gumičky, dvě sponky, dva barevné příčesky a dva náramky přátelství – pro panenku a její malou maminku nebo tatínka. Panenka je zabalena v obalu bez plastů, jehož rozbalování se stane skvělou zábavou.

Doporučená cena Starší sestřičky BABY born, blondýnky, 43 cm, i Starší sestřičky BABY born, brunetky, 43 cm, je 1 799 Kč. Produkt je vhodný pro děti od 4 let. Výrobce: Zapf Creation.

Starší bratříček BABY born

Se Starším bratříčkem BABY born je zábava zaručena! Je nejen nejlepším bráchou na světě, ale také skvělým kamarádem, který bude rád společně s dětmi objevovat svět. Je vyroben z příjemného Soft Touch materiálu, díky kterému je jeho tělíčko příjemné na dotek.

Bratříček sní o budoucí kariéře profesionálního skateboardisty. Tomu odpovídá i jeho ležérní outfit. Pohodlné a lehce seprané džínsy doplňuje tričko s nápisem „Cool Friends“, modrá čepice a modré tenisky. Na trénink si s sebou bere také lahvičku s pitím. Ačkoliv je Starší bratříček velmi šikovným skateboardistou, občas se nevyhne drobnému pádu. To se někdy neobejde bez slz. Ale samozřejmě jen v případě, že to neuvidí holky!

Díky ohebným kloubům v kolenou se ve skateboardingu zlepšuje každým dnem. Rád si po dlouhém dni na hřišti odpočine v BABY born Vaně.

Veškeré funkce panenky jsou mechanické, není tedy třeba vkládat do hračky baterie. Součástí balení je lahvička, hřeben na jeho neposedné vlasy a dva náramky přátelství – jeden pro Staršího bratříčka a jeden pro jeho malou maminku nebo tatínka. Panenka je zabalena v obalu bez plastů, jehož rozbalování se stane skvělou zábavou.

Doporučená cena Staršího bratříčka BABY born, 43 cm, je 1 799 Kč. Produkt je vhodný pro děti od 4 let. Výrobce: Zapf Creation.

www.baby-born.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..