Hračky

Dobrodružná výprava na ostrov Gorm

Prázdniny už sice skončily, ale to neznamená, že si děti nemohou užít další dobrodružství či napínavé výpravy. S nepřemožitelnými Gormity k tomu nebudou potřebovat ani žádný dopravní prostředek. Společně se přenesou na bájný ostrov Gorm, který je v ohrožení a jenom děti jej mohou zachránit. Stačí si vybrat svého hrdinu a pustit se do boje ve jménu dobra. Postavy z řady Gormiti navazují na populární italský animovaný seriál, který světem plným kouzel a magie oslovil děti po celém světě.

Válečníci se silou všech živlů

Základní sestavu bojovníků si mohou děti vytvořit z figurek GORMITI 8 cm. Mohou si vybrat zástupce všech národů – Oheň, Led, Kámen a Vzduch. Edice zahrnuje celkem 10 postav. Balení obsahuje figurku a speciální žeton, který je kompatibilní s Náramkem bojovníka.

GORMITI figurku 8 cm zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 169 Kč.

Hodit se bude také akční figurka jednoho ze tří hlavních Lordů, velkých válečníků Gormu, o velikosti 12 cm s výbavou. Děti si mohou zvolit ze zástupců dobra – Lorda Keryona, Pána Gormitů Ohně, nebo Lorda Titana, Pána Gormitů Kamene. Pokud se ovšem chtějí postavit na temnou stranu, pak si musí vybrat Lorda Voida, Pána Stínů. Každé balení obsahuje figurku, kopí daného Lorda a speciální žeton, který je kompatibilní s Náramkem bojovníka.

GORMITI akční figurku 12 cm zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 399 Kč.

Ve velké sadě pak naleznou bojovníka národu Kamene nebo Ohně. Je jen na nich, zda zvolí figurku Treaka a jeho gorilu Goroka, nebo figurku Riffa a jeho lva Pyrona. Postavičky gorily a lva svítí a vydávají zvuky. Součástí balení je také speciální žeton, který je kompatibilní s Náramkem bojovníka.

GORMITI sadu se lvem nebo gorilou a figurkou zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 499 Kč.

V kůži bojovníka

Se speciálním náramkem bojovníka se mohou děti stát součástí týmu dobra. Stačí do náramku vložit žeton bojovníka a povolat síly všech živlů. Náramek svítí a vydává zvuky. Součástí balení jsou 4 základní žetony hlavních postav – Riffa, Erona, Treaka a Ikora, ovšem náramek je kompatibilní i s dalšími žetony akčních figurek.

GORMITI náramek bojovníka zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 699 Kč.

www.bambule.cz

www.sparkys.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..