Články

Nápady na low-cost rande

Vztahy, zvláště pokud jsou na začátku, můžou někdy pěkně lézt do peněz. Přinášíme vám nápady, jak zaujmout, aniž by přitom utrpěly city vaší peněženky.

Večeře u Vás doma
Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Váš protějšek jistě ocení, všechnu snahu, kterou jste vydali, abyste pro něj ukuchtili večeři. A nemusíte být zrovna profesionálové. Internet je plný receptů, a když k tomu přidáte láhev červeného vína, nemusíte se bát, že byste nezabodovali. Rozhodně levnější alternativa, než večeře v drahé restauraci.

Proházka
Staromódní avšak stále velmi používaná volba. Můžete si vybrat park, nepoužívanou cyklostezku podél řeky nebo mírný kopec s vyhlídkou na periferii města, potřebujete k tomu pouze svoje dvě nohy a budete mít spoustu času na povídání, užívání si přírodních scenérií, a nějaký ten fyzický kontakt.

Movie night
Než utrácet za předražené lístky do kina, proč neuspořádat filmový večer u sebe doma? Stačí jenom najít na disku oblíbený film, otevřít nějaké ty dobroty, a o zábavu je postaráno!

Deskové hry
Hraní deskových her je výborný způsob, jak se navzájem poznat. Užijete si spoustu legrace (někdy i při čtení návodu)- a nemusíte vymýšlet hromadu námětů ke konverzaci. Některé hry jako třeba šachy vyžadují předhozí zkušenost, nicméně jistotou jsou třeba karty, kterým po pár kolech přijde na chuť i naprostý začátečník. Rovněž některé strategické hry jsou navrženy i ve verzích pro dva hráče.

srdce

Večer pod hvězdama
Pokud nebydlíte ve velkoměstě, kde přes smog nejde vidět ani na protější stranu ulice, je pro vás možná dobrou volbou klasické “koukání se na hvězdy”. Pár dek, svetr a o letní večer se postarají třpytivá tělesa na obloze. Pokud se navíc vaše polovička doposud o hvězdy nezajímala, pak s trochou přípravy můžete zabodovat, když jí ukážete, které je to souhvězdí s těmi hvězdami do trojúhelníku. (Vlastně se ani připravovat nemusíte, stačí na místě vymyslet něco hodně praštěného. On to totiž, až na ten velký vůz stejně nikdo nepozná.)

Zvířátka
Skoro každý má rád zvířátka, někteří hady a pavouky a někteří velké hudelaté pejsky. Jít do zooprodejny může být zajímavá možnost. Nejen, že můžete prodiskutovat svoje oblíbence z říše zvířat, ale můžete se taky zasmát nad řečovými schopnostmi něterých papoušků, pohladit si králičí mláďátka, a možná se trochu poškádlit o tom, jestli bude mít vaše domácnost jednou psa nebo kočku.

Vedle vyjmenovaných možností existují i další: můžete spolu sáňkovat, jít na výstavu neznámých umělců (na to jak je to levné, to působí skoro snobsky), nebo jenom tak řídit autem po městě. Nechte svoji fantazii řídit váš společný čas, a užijete si spoustu zábavy!

0 Shares

One Comment

  1. Vážně, skvělý tip !

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..