Hračky

Letní dobrodružství

Blíží se konec léta a vašim ratolestem už nestačí vodní hrátky? Nevadí, určitě je snadno navnadíte na tajné pátrací akce po stopách zločinců, během nichž zažijí to pravé letní dobrodružství. K tomu se jim bude hodit i trénink praktických dovedností, jako trefování na terč nebo schovávačka v indiánském teepee.

Tajná mise po stopách zločinců

Odposlech, sledování nebo zanechávání tajných vzkazů nebude problém pro malého špiona se SpyX Malou špionskou sadou. Ta obsahuje plastové repliky různých sledovacích zařízení a pomůcek. Malému agentovi neunikne žádná důležitá informace díky mini odposlechu. Detektor pohybu zase odhalí „nebezpečného zločince“ v místnosti. V sadě je i špionské oko, které vidí ve tmě, a pero s neviditelným inkoustem na psaní tajných zpráv. To vše si mohou děti připevnit na univerzální pásek s držáky, který je součástí balení.

SpyX Malou špionskou sadu zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 999 Kč.*


Ještě větší zábavu si malí agenti užijí při společné hře se svými kamarády. Na špionážní misi a mapování terénu ve dvou se mohou vydat s pomocí Policejních vysílaček Walkie talkie, na baterie, které mají dosah až 80 metrů.

Policejní vysílačky Walkie talkie zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 499 Kč.*

Trénuj přesnou trefu

Pozor, dinosauři útočí! Zničte jejich vejce a zabraňte jejich dalšímu množení. Jedinečná bezpečná zbraň X-SHOT Dino Claw Hunter z kvalitního plastu dostřelí až na vzdálenost 27 metrů. Děti ocení dvoukomorovou hlaveň a praktické držáky v horní části zbraně, kam si můžou připevnit náhradní náboje. Těch najdou v balení 24 a k tomu 5 dinosauřích vajec.

X-SHOT Dino Claw Hunter zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 899 Kč.*

Přesnou mušku si děti nacvičí také s Phlat sport prakEM s kelímky. Z něj se dají vystřelovat originální Phlat sport míčky s gumovým poutkem. V balení najdete tři a k tomu tři kelímky, které se sestavují do pyramidy. Úkolem malého střelce je sestřelit jich co nejvíc.

Phlat sport prak s kelímky zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 299 Kč.*


Kdo by si nechtěl v létě zahrát na indiána?

Indiánské teepee ve veselých barvách má uzavíratelný vchod a postranní okno s roletkou. Rodiče určitě ocení jeho skladnost – snadno ho můžete složit do tašky a přenést, kam je potřeba. Velikost stanu je 100×135×100 cm.

tos 014

Indiánské teepee zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 799 Kč.*

*Uvedené ceny platí od 22. 8. do 22. 9. 2022. V případě uveřejnění s delším odstupem nás, prosím, kontaktujte pro ověření ceny.

www.bambule.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..