Hračky

Kouzelný BABY born Jednorožec je jako z pohádky

Kdo by nemiloval jednorožce? Ani panenky BABY born nejsou výjimkou. Často sní o tom, jak se procházejí v pohádkovém světě, kde se třpytí hvězdný prach, za obzorem vykukuje duha a v dáli se pase překrásný jednorožec. Panenky a jejich malé maminky mohou vzít svého BABY born Jednorožce na projížďku nebo mu česat jeho nádhernou lesklou hřívu.

Krásný Jednorožec je velice přátelský a všechny okolo sebe vítá roztomilým jednorožčím zvukem. Jeho roh pěkně svítí různými barvami. Panenky BABY born se na něj nemohou vynadívat a jejich nejoblíbenější kratochvílí je česání jeho růžové hřívy. Děti mu mohou pomocí sponek a gumiček vytvářet různé účesy. Jakmile je Jednorožec učesaný, můžou s ním holčičky spolu s BABY born vyrazit na projížďku. Pro tuto příležitost má Jednorožec ve výbavě krásné růžové sedlo. Jemným zmáčknutím levého ouška jej pobídnete k chůzi vpřed. Pak můžete vyrazit na krátký výlet po okolí, nebo třeba na cestu až na konec duhy.

Tento originální doplněk pro panenky BABY born má v balení mimo samotného plyšového bílého Jednorožce také sedlo, hřeben a 3 sponky pro vytváření účesů.

Více informací o produktu najdete na: www.baby-born.cz

Doporučená maloobchodní cena je 1 539 Kč.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..