Zdraví

Jak se zbavit tuku na břiše po porodu a jednou provždy?

Máte po porodu potíže zhubnout? Snažíte se cvičit a držet nejrůznější diety, ale špíčky na břiše ne a ne zmizet? Pokud již nekojíte, vsaďte na moderní technologie a vyzkoušejte revoluční novinku v podobě přístroje Vanquish. Metoda je zcela bezpečná, bezbolestná a bezkontaktní. Stačí čtyřikrát absolvovat třicetiminutové ošetření a úbytek centimetrů vás ohromí.

Vanquish

Přístroj Vanquish je světová novinka mezi metodami neinvazivního hubnutí a odbourávání podkožního tuku na břiše. Využívá selektivního vysokofrekvenčního pole, jehož účinky dokáže zaměřit přímo do tukové vrstvy a zredukovat ji. Ohřívá tak jen vybranou tukovou tkáň, aniž by poškodil kůži, svaly nebo dokonce vnitřní orgány. Pacient se pohodlně položí a nad břicho mu lékař umístí radiofrekvenční plochu přístroje, která mírně hřeje a tuk postupně rozpouští. „Celá procedura je bezkontaktní, takže se přístroj pacienta nedotýká. Po zapnutí terapie si Vanquish automaticky proměří tkáň a naladí se na frekvenci ideální pro tuk. Ošetřující pouze dohlíží na průběh a kvalitu ošetření,“ uvedl Jiří Pumprla, vedoucí lékař kliniky estetické medicíny Vila Krásy v Olomouci. Procedura trvá pouhých třicet minut. Abyste dosáhli nejlepších výsledků, je ideální ji absolvovat čtyřikrát. Úbytek centimetrů je pak zhruba deset procent původního obvodu pasu. Není potřeba dodržovat striktní diety ani cvičit. Důležité je však zvýšení pitného režimu. Hydratace organizmu totiž pomáhá odplavovat zbytky tuků z těla ven. Díky přístroji budete mnohem spokojenější s výsledným tvarem břicha. Pokud si zachováte svůj životní styl a váhu, výsledky ošetření budou trvalé.

Pred-osetrenim
Před ošetřením
Po-osetreni
Po ošetření

A kde ošetření podstoupit? Veškeré informace o klinikách nabízející Vanquish i k samotné hubnoucí metodě naleznete na webu www.btl-vanquish.cz.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..