Praktické rady

Hluboké korby a fusaky do chladných zimních dnů

Součástí základní výbavičky pro miminko je bezesporu kočárek, v prvních měsících s nepostradatelnou hlubokou korbou. Ta by měla být především dostatečně bytelná, prostorná, jednoduše a rychle odnímatelná z konstrukce kočárku. V chladném období je důležité neopomenout prostor, který zabere nejen rostoucí miminko, ale také hřejivý fusak, případně deka. Výrobci korbičky vybavují řadou dalších benefitů, jejich součástí může být moskytiéra, nánožník, sklápěcí boudička, polohovatelná zádová opěrka či pláštěnka. Záleží na samotné značce i konkrétním modelu. Pořídit ji můžete samostatně pouze s konstrukcí kočárku, spolu se sportovní nástavbou, nebo v uceleném setu včetně první dětské autosedačky. Záleží na nabídce jednotlivých výrobců a prodejců.

Korbičky sportovního designu ke kočárkům TFK

TFK Quick-Fix: Prostorná korba vhodná pro všechny modely sportovních kočárků řady Joggster a Buggster. Bytelná korbička nabízí sklopnou stříšku, praktické kapsičky na zip, nánožník, matraci a moskytiéru. Hmotnost má 4,5 kg a rozměry lůžka 78×32 cm. Doporučovaná prodejní cena: 3.710,- Kč /samotná korbička/

TFK_korba_Quick-Fix

Tip!

TFK Multi X: Alternativou může být multifunkční hluboká korba pro kočárky řady Joggster. Lze ji použít nejen jako korbičku, ale také jako sportovní sedačku s instalací po i proti směru jízdy či lehátko. Podoba se mění pomocí zipového mechanismu. Na rozdíl od ostatních korbiček ji proto užijete až do 16 měsíců věku dítěte. Váží 5 kg a nabízí lůžko 78×30 cm. Ve výbavě s moskytiérou. Doporučovaná prodejní cena: 5.310,- Kč /samotná korbička/

Fusaky jsou v nabídce dle typů kočárků. Do hlubokých koreb Quick-Fix a Multi X i autosedaček skupiny 0+ se hodí model XS-fusak T-00/069. Výběr z barev. Model XS-fusak 069 pořídíte za 1.470,- Kč

Vysoká elegance v sortimentu značky Navington

Navington Genua: Korba s unikátním systémem regulovatelné cirkulace vzduchu Ventibase. Jde o patentovanou inovaci značky Navington. Systém je umístěn v korpusu hluboké korby a umožňuje regulovat cirkulaci čerstvého vzduchu uvnitř korbičky. Korba pasuje na všechny konstrukce značky, má nastavitelnou zádovou opěrku, nechybí polstrování, vnitřní bavlněný potah, vyjímatelná vložka a úchyt pro přenášení z EKO kůže. Důmyslně řešený tvar dna korby na principu kolébky umožňuje houpání. Součástí základní výbavy je nánožník, pláštěnka i moskytiéra. Váží 5,3 kg a disponuje lůžkem 76×34 cm. Potahový materiál, vyrobený ze zdraví nezávadných anti-alergenních látek, se snadno udržuje. Doporučovaná prodejní cena: 4.200,- Kč /samotná korbička/

Tip! Po návratu z procházky nebo jiných cest není třeba dítě probouzet. Korbu můžete snadno nacvaknout na stojan Dock, který je kompatibilní i se sportovní nástavbou Spinaker a autosedačkou Navington X-car. Pořídíte za 920,- Kč.

Universální zateplený fusak Navington Forpik je vhodný do korby Genua i sportovní nástavby Spinaker, neboť je vybaven otvory na pětibodové bezpečnostní pásy. V nabídce v několika barevných variantách. Pořídíte za 840,- Kč.

fusak_Forpik

V sortimentu této značky ještě upozorněme na praktický rukávník na rukojeť kočárku. Hřejivý rukávník Muff je vhodný pro většinu modelů kočárků Navington. Pořídíte za 720,- Kč.

Do třetice oblíbená značka X-lander

X-pram: Hluboká korba je kompatibilní s konstrukcemi modelů XA, XT, X-Run a X1. Korba nabízí vnitřní  pratelnou vložku, nánožník, moskytiéru, pláštěnku, adaptéry a úchyt na přenášení. Zadní část potahu lze odkrýt a zajistit tak lepší cirkulaci vzduchu uvnitř korby. Váha 4,1 kg, rozměr lůžka 73×32 cm. Doporučovaná prodejní cena samotné korbičky je 3.010,- Kč.

X-pram Q: Tento model je vhodný ke konstrukcím kočárků XQ a X-Move. Oproti korbě X-pram je navíc vybaven polohovatelnou zádovou opěrkou, zajišťující dítěti vyšší komfort díky opěře zádíček a hlavičky. Váha 4,2 kg, rozměr lůžka 75×31 cm. Doporučovaná prodejní cena samotné korbičky je 3.720,- Kč.

X-lander_X-pram_Q

Z fusaků upozorněme na model X-lander X-cosy, který pasuje do obou hlubokých koreb a v nabídce je ve všech barvách aktuální kolekce. Pořídíte za 820,- Kč.

Pro úplné doplnění – nánožníky ke sportovním sedačkám jsou u kočárků značek X-lander a Navington v základní výbavě, u značky TFK lze nánožník dokoupit.

Více informací najdete na www.babypoint.eu včetně facebookových stránek, www.x-lander.cz, www.kocarky-tfk.cz nebo www.navigton.cz.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..