Hračky

Dobrodružné Vánoce

Zatímco dospělí se snaží, aby se vánoční svátky nesly v klidném a harmonickém duchu, děti od nich čekají i trochu napětí a dobrodružství. Zejména kluci jsou vždy připraveni do akce, proto by je pod stromečkem určitě potěšily hračky či figurky oblíbených hrdinů, se kterými dodají svým hrám nový rozměr.

Mazliví kamarádi

Ospalý pejsek Béďa z kolekce My Fuzzy Friends je roztomilý a měkoučký mazlíček, ze kterého se stane věrný kamarád vašich nejmenších. Stačí ho pohladit na správném místě a okamžitě začne mhouřit očka a pomalu usne. Rád se ovšem taky mazlí a na pomazlení reaguje více než 50 zvuky či reakcemi. Vždy připravená ke společným hrám je také Ospalá kočička Žofka.

My Fuzzy Friends Ospalá zvířátka zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 999 Kč.*

Na skok do exotiky

Všechny děti, které mají pro strach uděláno, zaručeně ohromí interaktivní ŽRALOK MEGA CHOMP. Měří více než 40 cm, má velkou tlamu a pohyblivý ocas, díky němuž jeho pohyb simuluje plavbu opravdového žraloka. Díky silným kolečkám v podvozku zvládne přejet i přes menší překážky. Jeho pohyby lze řídit dálkovým ovládáním, které vyniká poměrně velkým dosahem.

Žraloka Mega Chomp zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 1 999 Kč.*

Až ke hvězdám

Na objevnou vesmírnou misi se mohou děti vydat s ROBOTEM ROBINEM, který mluví, pohybuje se do všech směrů, střílí náboje, disponuje několika bojovými módy, hraje melodie a tancuje. Umí vyprávět zajímavosti o Sluneční soustavě a posluchače následně i otestuje. Veškeré funkce jsou ovládány pomocí detailního dálkového ovládání. Robot je skvělou kombinací zábavy a edukace. Dostupný je ve dvou barevných designech – modro-bílém a oranžovo-bílém, který je k dostání exkluzivně v Bambuli.

Robota Robina zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 1 999 Kč.*

Ve společnosti oblíbených hrdinů

Fanoušci oblíbené mobilní hry Brawl Stars si mohou své oblíbené hrdiny užít nejen na displeji, ale i ve skutečnosti. Pořídit jim můžete sběratelské či akční figurky, plyšáky, přívěsky nebo razítka. Sbírat mohou miniaturní figurky v sáčku nebo v balení po více kusech. Pro větší nadšence jsou určeny akční figurky, které mají i pohyblivé končetiny a doplňky v balení. Produkty jsou detailními kopiemi herních postaviček.

Produkty z licence Brawl Stars zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule od 99 do 1 499 Kč.*

Se sběratelskými figurkami Wow PODS se děti přenesou do magického světa pohádek a užijí si spoustu legrace se svými oblíbenými hrdiny z komiksů Marvel, filmů o Harry Potterovi nebo příběhů z Ledového království. Figurky jsou umístěny v šestihranném modulu, který se díky infra senzoru rozsvítí při mávnutí rukou. Jejich napájení je řešeno pomocí baterií, které jsou součástí balení. Jednotlivé PODy lze navíc spojovat a vytvořit si tak vlastní kolekci přesně podle představ.

WOW PODS zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 499 Kč.*

*Uvedené ceny platí od 16. 11. do 16. 12. 2022. V případě uveřejnění s delším odstupem nás, prosím, kontaktujte pro ověření ceny.

www.bambule.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..