Jídlo a pití

Chuťový zážitek a vyváženost v jednom soustu – to je nová Narozeninová tyčinka The 1:1 Diet

Chuťově originální Narozeninová tyčinka The 1:1 Diet obsahuje vyváženou kombinaci potřebných živin a minerálů, které budete mít okamžitě sbalené a připravené na cestu. Je vhodná pro všechny, kteří vyznávají zdravý životní styl, a benefitem pro ty, kteří hledají vyváženou svačinu ve dnech, kdy nestíhají. Do práce, na výlet nebo třeba na cestu do fitka oceníte 201 kcal v praktickém balení pro každou příležitost, které obsahuje vysoký podíl proteinu (13 g), vlákninu a komplexní složení 26 vitamínů a minerálů. Více najdete na www.spolukiladolu.cz.

Jak lépe oslavit 40 let výživového programu, který napomáhá lidem k vysněné postavě a zdravému životnímu stylu, než originální proteinovou tyčinkou s příchutí dortu? Komplexní výživový program The 1:1 Diet, propojený s heslem „Spolu kila dolů!“ díky výživovým poradcům, kteří jsou podporou a zárukou úspěšné redukce hmotnosti, slaví letos 40. narozeniny. Svou úspěšnou tradici započal v roce 1984 v Anglii, kde se zrodil pod názvem The Cambridge Diet (později Cambridge Weight Plan). Vyvinuli ho britští lékaři a opírá se o výsledky klinických studií. Díky viditelným a dlouhodobě udržitelným výsledkům brzy expandoval do celého světa a jen v České republice od roku 2000 pomohl s redukcí hmotnosti už tisícům lidí. Program je postavený na úzké spolupráci s výživovým poradcem, který klienta provází kromě redukční fáze také stabilizační fází, kde se učí osvojit si zdravé stravovací návyky, předcházet jojo efektu a udržet svou váhu dlouhodobě.

Co je program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Na základě hesla „Spolu kila dolů!“ je stěžejním pilířem tohoto komplexního výživového programu úzká spolupráce s výživovým poradcem, který klienta provází po celou dobu redukčního programu v několika krocích, včetně závěrečné stabilizační fáze, kde se klade důraz na dlouhodobé udržení váhy bez jojo efektu.

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan (dříve znám jako Cambridge dieta) je bezpečný, účinný a komplexní výživový program vyvinutý britskými lékaři, který pomáhá osvojit si zdravé stravovací i pohybové návyky, zbavit se nadbytečných kilogramů a nastavit a udržet dobrou mentální a fyzickou kondici. Historie programu sahá až do 70. let minulého století a díky rychlým, dlouhodobě udržitelným výsledkům se brzy stal oblíbený po celém světě.

www.spolukiladolu.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..