Miminko

Baby Ring – pomůcka, která posouvá možnosti koupání miminek

Oblíbenou aktivitou, kterou lze celoročně podnikat hned s malými miminky, je bezesporu organizované plavání pro kojence a batolata. Není divu, voda pro děti představuje přirozené prostředí a vhodně zvolený kurz přináší řadu benefitů. Osvojit si pohyb ve vodě a zároveň si vodu a pravidelné koupání ještě lépe užít však lze i v pohodlí domova. S nafukovací pomůckou Baby Ring se vaše miminko bude ve vodě moci svobodně pohybovat, převracet z bříška na záda, z boku na bok. Děťátko se namísto běžně používaného lehátka může spokojeně cachtat a rodiče uleví svým zádům.

Baby_Ring_mix_barev01

 

Ideálním obdobím, kdy lze koupání s Baby Ringem začít zkoušet, je přibližně 4. měsíc, samozřejmě za předpokladu správného pohybového vývoje miminka. Baby Ring je bezpečný a podporuje zdravý vývoj miminka, jeho fyzickou i psychickou pohodu včetně chuti k jídlu a dobrého spánku. Použití bylo konzultováno s dětským fyzioterapeutem a neurologem. Bezpečnost a kvalitu prověřil také český Institut pro testování a certifikaci ITC Zlín.

Baby_Ring_image01

Nejen řada domácností má s Baby Ringem dobré zkušenosti, pomůcku oceňují například také zdravotní ústavy. „Fyzioterapeuti i matky našich dětských pacientů jsou s kruhy spokojeni, především významně usnadňují manipulaci s malými dětmi v bazénu,“ poznamenává vedoucí rehabilitačního oddělení Sanatoria Klimkovice. Lázeňské zařízení se specializuje na léčbu pohybových, neurologických a gynekologických onemocnění u dětí a dorostu. Také v Lázních Teplice v Čechách oceňují snazší manipulaci s dítětem ve vodě, Baby Ring využívají při koupelích i podvodních masážích. „Děti jsou zajištěné, přitom celým tělem ve vodě, užijí si vodní proceduru, mohou se přetáčet z bříška na záda a naopak. Mají svobodu pohybu při vodních radovánkách,“ popisuje Lenka Kypová, provozní pracovnice pro rehabilitace a balneoprovoz.

Nafukovací límec kolem krku se díky regulovatelnému zapínání na suchý zip snadno nasazuje i sundává. Vnitřní šev je příjemně měkký, bez jakéhokoli obtěžujícího tlaku na krk. Součást vnitřní strany tvoří podpěra pro bradičku, která fixuje její pozici a zamezuje sklouzávání hlavičky. Pro vyšší bezpečnost má límec dvě nafukovací komory se samostatnými ventily. Baby Ring lze používat ve vaně i bazénu do maximální hloubky 1 metru.

Límce se vyrábějí ve dvou velikostech, malý odpovídá věku 0 – 24 měsíců, resp. 3 – 15 kg, střední pak 3 – 36 měsíců, resp. 6 – 36 kg. Oba jsou ve tvaru kytice s motivy mořského světa a možností výběru z několika barev.

Pomůcka Baby Ring je velmi oblíbená. Společnost Babypoint, u které nafukovací límec můžete pořídit za doporučovanou cenu 360,- Kč, jich prodala již přes 10.000 kusů.

Baby_Ring_image03

Pro více informací navštivte www.babypoint.eu, kde najdete také zajímavá instruktážní videa. Případně FB https://www.facebook.com/babypoint.cz.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..