Hračky

Zvířecí kamarádi

Vydejte se s dětmi na výpravu do světa zvířat a odhalte společně jejich tajemství.  S roztomilými hračkami, které jsou připraveny na všechna dobrodružství, to bude nejen zábava, ale děti se při tom také hodně naučí.

Zábava a vzdělání v jednom

Flockies jsou unikátní figurky zvířátek, které zábavnou formou spojují vzdělávání a hru v jeden zábavný celek. Roztomilé kulaté figurky jsou vhodné pro děti, které rády zkoumají svět kolem sebe a mají objevitelského ducha. Flockies nabízí kolekci 22 zvířátek, která mohou malí dobrodruzi postupně sbírat. V každém balení se nachází jedna figurka a letáček se zajímavými fakty o konkrétním zvířátku. K dostání je také praktický domeček, který umožňuje vystavit celou sbírku na jednom místě.

Flockies zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 149 Kč.*

Plave jako živá!

Robo želva je zábavný kamarád do vody i na souš. Tento robotický plavec se nezalekne ani hlubokého potápění. Zvládne se pohybovat v pěti směrech, takže při hře s dětmi nezůstane ani trochu pozadu. Želví mazlíček je skvělým parťákem do vany či do bazénu, kde si s ním děti užijí spoustu legrace. Na výběr je ze čtyř různých designů želv, které vyniknou nejen pod hladinou!

ROBO ALIVE Robo želvu zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 399 Kč.*

Zpátky v čase

S divokým Tyrannosaurem Rexem se děti rázem objeví znovu v období křídy. Tento masožravý predátor se nezalekne žádné výzvy, kterou pro něj dobrodruzi ve svých příbězích vymyslí. Kromě své pověstné síly a dravosti nabízí také pohyblivou čelist, díky které bude jeho krmení jedna radost. Tyrannosaurus se dětem předvede v modrém provedení s detailním propracováním, které mu dodává na autentičnosti. Velikost figurky je téměř 30 cm a neměla by chybět ve sbírce žádného milovníka dinosaurů.

Tyrannosaurus Rex modrý – limitovanou edici zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 699 Kč.*

Naučíš ho mluvit?

Přátelský papoušek Lóra přiletěl až z tropických krajů, aby našel svého nejlepšího kamaráda! Je velmi učenlivý a dokáže zopakovat vše, co mu děti řeknou. Maximální délka jednotlivých nahrávek je 10 vteřin. Při opakování slov publikum rád pobaví svým zábavným hlasem a máváním křídly. Jeho pestré zbarvení a příjemný plyšový materiál z něj činí také ideálního kandidáta na pomazlení. Lóra je díky svým schopnostem vhodný pro výuku dětí v raném věku. Zlepšuje řečové i komunikační dovednosti a rozvíjí empatii.

Papouška Lóru zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 599 Kč.*

Za dobrodružstvím s pandami

Pandí útočiště je zábavný stavební set, který potěší jak fanoušky Minecraftu, tak milovníky pand. Třípatrový domek se nepyšní jen tvarem pandy, ale dokonce se může i pohybovat jako opravdická obří panda! Disponuje pohyblivou zadní částí, kterou lze otevřít, a získat tak přístup ke kompletně vybaveným místnostem. Součástí sady jsou také figurky neohroženého průzkumníka v džungli, pandy, roztomilého pandího mláděte a nepřátelského kostlivce, se kterým se děti mohou utkat. Nechybí ani dortík, kterým mohou hráči pandu v džungli nakrmit a spřátelit se s ní.

LEGO® Minecraft® Pandí útočiště zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 1 199 Kč.*

*Uvedené ceny platí od 16. 3. do 16. 4. 2023. V případě uveřejnění s delším odstupem nás, prosím, kontaktujte pro ověření ceny.

www.bambule.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..