Akce

Zkuste Jarní probuzení jinak: AROMATERAPIÍ!

Jaro má jedinečnou atmosféru, kterou vnímáme všemi smysly – čichem však především. Vůně dokážou neuvěřitelné: posílit tělo a povzbudit mysl. Léčebné lázně Bohdaneč (LLB) proto pro svoje klienty připravily speciální pobyt s názvem „Jarní probuzení“. Pokud se vydáte na východ Čech, strávíte tři dny plné procedur s povzbuzujícími vůněmi, které vás opětovně nastartují po dlouhé zimě.

Beautiful woman face massage with white towelJarní probuzení kombinuje účinky aromaterapie, která je známa po staletí. Specifická směs éterických olejů byla připravena tak, aby rozptýlila všechny starosti, uvolnila pocity hněvu a frustrace, oživila a přinesla radost a dobrou náladu. „Úžasné účinky éterických olejů pocítíte při aromamasáži téměř okamžitě. Působení na reflexní body při sedativní masáži obličeje bych přirovnala k určitému typu hýčkání – je neuvěřitelně příjemné, opravdu jedinečný zážitek, který doporučuji každému. Pomáhá například i jako prevence při bolestech hlavy,“ popisuje produktová specialistka LLB Bohdana Opočenská, a dodává: „Naše masérky a maséři patří ke špičce ve svém oboru. Účinky aromamasáže si vychutnáte nejen při samotné proceduře, ale ještě dlouho poté. I proto se k nám do Lázní Bohdaneč vracejí na jarní očistu těla i ducha zákaznice pravidelně každý rok.“ 

Pocit z přicházejícího jara vám tak nezkazí ani případné teploty těsně nad nulou. Jarní probuzení můžete v Lázních Bohdaneč absolvovat od 1. března do 30. dubna. Pobyt pořídíte velmi výhodně – včetně ubytování, polopenze a procedur a podle typu ubytování již od 2950 korun. 

Program Jarního probuzení

1x perličková nebo vířivá koupel s přísadou kosodřeviny a suchý zábal

1x částečná aromamasáž

1x sedativní masáž obličeje

1x solná jeskyně

volné plavání po celou dobu pobytu

jako bonus 1 x aquaaerobic!

částečná aromamasáž – popis procedury

Léčebné metody, které využívají působení vůní, se obecně označují jako aromaterapie. V kombinaci s masáží, kdy je pokožka masírována kvalitními éterickými oleji, má znásobené účinky. Aromamasáž působí pozitivně na kůži a svalové podkoží, kde se ukládá energie, která se postupně během následujících několika hodin uvolňuje do celého těla. Po aromamasáži se cítíte uvolnění, odpočinutí a zbavení stresu.

Sedativní masáž obličeje – popis procedury

Masér působí na reflexní body na hlavě a v obličeji, čímž navodí sedativní a uklidňující efekt. Masáž působí i proti bolesti hlavy. Aplikuje se vleže při tlumeném osvětlení a při relaxační hudbě. Správně provedená masáž dokáže nahradit i masáž celého těla. Pomáhá při bolestech hlavy a očí, nespavosti, psychické únavě, po dlouhé práci u počítače a dalších.

 

O Léčebných Lázních Bohdaneč

Specializují se na léčbu pohybového aparátu, ve které v rámci evropských měřítek dosahují špičkových výsledků. Kromě léčebných pobytů poskytují řadu relaxačních a wellness kúr pro zdraví, krásu a relaxaci. Nechybí tu masáže, zábaly, vířivky, plavání a pobyty v sauně, páře nebo solné jeskyni. Více na www.llb.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..