Jídlo a pití

Zamlsejte si s BIO Rýžovými chlebíčky RACIO

Kakaové boby a pufovaná rýže, vše vypěstované v rámci ekologického zemědělství. Takový je základ pro BIO Rýžové chlebíčky RACIO s hořkou čokoládou. Nechte se na vašich zimních cestách rozmazlit lahodnou chutí – hořká čokoláda zahřeje na těle i na duši a chlebíčky zasytí a dodají potřebnou energii pro všechny zimní aktivity. Ať už vyrážíte na hory nebo na pěší túry, nezapomeňte BIO chlebíčky přibalit.

BIO_ryzove

Rýže i kakaové boby byly vypěstovány bez použití chemických postřiků a umělých hnojiv, pesticidů, ale i bez genetického modifikování tak, aby jejich produkce byla šetrná k přírodě a nezatěžovala životní prostředí. Výsledné produkty s označením BIO pak nesmí obsahovat umělá aromata a barviva. Suroviny všech BIO produktů společnosti RACIO jsou odebírány pouze od producentů s řádnou certifikací, kteří prochází pravidelnými přísnými kontrolami. Stejně tak i samotný BIO Rýžový chlebíček musí nést označení kontrolní organizace a označení o certifikaci BIO, které zaručuje, že kupujete jen to nejlepší – jak z hlediska surovin, tak například s ohledem na skladování produktů.

Hořká čokoláda je bohatá na antioxidanty a flavonoidy, které chrání organismus před srdečními onemocněními. A jako bonus podporuje dobrou náladu! V kombinaci s rýžovým základem, který je zpracován pufováním a zachovává tak veškeré minerály a vitamíny v rýži obsažené, tvoří perfektní kombinaci, k níž se budete rádi vracet i mimo vaše výletní dny.

Praktické balení chlebíčků padne do každého batohu a na sjezdovce při lyžování nebo při výletování po horských stráních přijde vždy vhod. A navíc se můžete rozdělit se svými přáteli, v balení naleznete 4 samostatná kolečka.

Pokud pro Vás není hořká čokoláda tou největší pochoutkou, nezoufejte. BIO Rýžové chlebíčky jsou k dostání i ve variantě s čokoládou mléčnou.

BIO Rýžové chlebíčky s hořkou čokoládou koupíte v běžné obchodní síti od 29 Kč. www.racio.cz

1 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..