Hračky

Zaměstnejte bystré hlavičky

Obzvláště v dnešní době, kdy děti tráví většinu času doma, může být složité zabavit je a vymýšlet pro ně stále nové aktivity. Máme pro vás tipy na hry a hlavolamy, se kterými nejen vyplní volné chvíle, ale současně zaměstnají své chytré hlavičky. Přidejte se k nim a vyzkoušejte, komu to nejvíc pálí.

Napětí i legrace

Malé hlavolamy bambus jsou připraveny kdykoliv pořádně potrápit vaše mozkové závity. Jsou vyrobeny z kvalitního bambusového dřeva, jež je velmi příjemné na dotek, a díky systému hvězdiček si můžete zvolit úroveň obtížnosti. Čím větší počet hvězdiček vyberete, tím těžší hlavolam bude a vy si užijete pořádnou zábavu i napětí.

Hlavolamy bambus zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 249 Kč.

Vtáhněte do hry celou rodinu

S populární tříbarevnou věží si vyzkoušíte zručnost a procvičíte strategii. U napínavé hry, kterou lze hrát mnoha způsoby, se skvěle zabaví celá rodina. Pro začátek můžete zvolit postupné odebírání dílků po jednom, nebo pomocí hrací kostky určit, kolik dílků musí hráč v jednom tahu vytáhnout. Pravidla můžete podle fantazie různě obměňovat, ovšem vždy platí, že prohrává ten, komu věž spadne nejdřív.

Věž zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 179 Kč.

Trojrozměrná výzva

Pokud se chcete stát opravdovými mistry ve skládání Rubikovy kostky, pořiďte si unikátní sadu Rubikova kostka Trio, která obsahuje 3 základní varianty: klasickou 3×3×3, minimalistickou 2×2×2 a složitou 4×4×4. Nabízí tak různé úrovně složitosti a přináší doslova návykovou trojrozměrnou výzvu, která fascinuje hráče po celém světě už několik desetiletí.

Sadu Rubikova kostka Trio zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 969 Kč.

Procvičte myšlení i trpělivost

V případě, že jste experti na hlavolamy a jen tak něco vás nezaskočí, zkuste si poradit se speciálním hlavolamem Perplexus pro pokročilé. Kulička uvnitř hlavolamu musí projet dráhou a zdolat na 125 překážek. Důmyslný hlavolam rozvíjí jemnou motoriku, ale především učí trpělivosti a vytrvalosti.

Perplexus hlavolam zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 749 Kč.

www.bambule.cz

www.sparkys.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..