Hračky

Zahřejte se hrou

Počasí na podzim bývá nevyzpytatelné a kvůli kolísavým teplotám se do vás při delším pobytu venku může pustit zima. Zpříjemněte si podzimní toulky přírodou oblíbenými aktivitami, při kterých se skvěle zabavíte a během chvilky krásně zahřejete.

S větrem o závod

Co by byl podzim bez pouštění draka?! S jednoduchým nylonovým drakem Pop Up Classic o rozměrech 57×55 cmto zvládne každý. Skvěle odporuje vzduchu a nádherně se vznáší. Navíc má lehkou konstrukci a jednoduše se skládá, takže je vždy připraven vyrazit s větrem o závod. Balení obsahuje draka, konstrukci a vodící šňůru s úchytem.

Draka Pop Up Classic zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 299 Kč.

Kdo neskáče…

Rychle se zahřejete také skákáním přes švihadlo, a navíc si zlepšíte fyzičku. Švihadlo s plastovou rukojetÍ skvěle padne do ruky a díky provedení v několika atraktivních barvách vypadá stylově. Vyzkoušejte si s celou rodinou, kdo má největší výdrž, nebo se naučte zajímavé triky. Švihadlo měří 210 cm a lze si vybrat ze tří barevných variant – oranžové, růžové či fialové.

Švihadlo zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 69 Kč.

Procvičte si postřeh

I ti nejmenší si užijí spoustu zábavy s malý házecí míčkem Chameleon o průměru 6,5 cm. Míček s fotbalovým designem je z měkčené gumy a po kontaktu s rukou mění barvu jako chameleon. Dotkněte se ho a prohlédněte si obtisk vaší ruky.

Chameleon míč zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 79 Kč.

Na společné procházky či výlety si nezapomeňte přibalit některý z létajících disků Disceez cool design, které díky kapesní velikosti nezaberou příliš místa, a tak je můžete mít vždy po ruce. Jsou vyrobeny ze speciální měkké gumy, takže si s nimi můžete hrát dokonce i doma a nenechat si zkazit zábavu případnou nepřízní počasí.

Disceez zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys od 129 Kč.

www.bambule.cz

www.sparkys.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..