Články

Zachraňte své letní outfity – FeelEco spolehlivý pomocník v boji se skvrnami

Letní období je nerozlučně spojené s výlety a dobrodružstvím, ale také nekonečnou paletou odolných skvrn – od trávy a bláta po fotbalovém zápase, barevných od zmrzliny a ovoce na dětském oblečení, až po ty drobné od rtěnky či ranní kávy na vašich šatech. Bez ohledu na to, jak pečlivě se snažíte udržet oblečení čisté, skvrny si vždy cestu najdou. Avšak není důvod zoufat. Už nemusíte hledat recept na odolné skvrny nebo vyhazovat své top kousky. Nečekaně vylitá sklenice ani záhadná mastná skvrna už nebude problém. Značka FeelEco má řešení – perfektní péči o prádlo celé vaší rodiny v podobě účinných odstraňovačů skvrn, které jsou Volbou českých spotřebitelů 2023. FeelEco výrobky obsahují vysoký podíl přírodního složení a jsou šetrné k vašemu zdraví, které je pro značku FeelEco vždy na prvním místě. 

Pro vaše malé poklady – bez skvrn a bez starostí

Z výletu, lesa nebo od táboráku se ještě žádné dítě nevrátilo čisté. Mastné skvrny od jídla, kosmetiky, bláta a trávy, které se do oblečení doslova vryjí, je výzva pro každou maminku. Jak najít vysoce účinný prací prostředek, který citlivé dětské pokožce nijak neublíží a zároveň umí odstranit mnohdy i velmi odolné skvrny? Snadno. Hrdinou na praní dětského prádla, vyvinutým s respektem k nárokům jejich pokožky už od narození, je FeelEco Hypoalergenní odstraňovač skvrn Baby. V jeho složení nenajdete žádné alergeny, parfemace nebo konzervanty, které by mohly dráždit citlivou pokožku. Používat ho mohou ekzematici, alergici i lidé s citlivou pokožkou.

Použití je díky praktickému balení velmi jednoduché. Odstraňovač stačí v dostatečném množství nastříkat na skvrnu pomocí rozprašovače. Poté ji můžete jemně napěnit z obou stran kartáčkem nebo pouze promnout prádlo v rukou. Následně nechte přípravek několik minut působit a poté oblečení vyperte tak, jak jste zvyklí.

 „Vedle hypoalergenních vlastností je přípravek také vysoce účinný. Jeho základem jsou aktivní látky z rostlinných olejů a cukrů, které jsou doplněny mýdlem a speciální dávkou enzymů vybraných s ohledem na odolnost nečistot na dětském prádle,“ uvádí Radek Marták.

Dalším benefitem přípravku je jeho šetrnost vůči životnímu prostředí. V odstraňovači najdete 92% podíl přírodního původu a všechny povrchově aktivní složky jsou snadno biologicky odbouratelné. Ekologické aspekty i účinnost pak dokládá také náročná certifikace EU Ecolabel. Přípravek je také veganský – neobsahuje žádné látky živočišného původu a není testován na zvířatech, což potvrzuje získaná certifikace Vegan.

MAXimální účinnost na letní skvrny

Oblečení je zrcadlem každodenních činností. Ne vždy je to pohled příjemný a v létě zejména. Naštěstí nepotřebujete babské rady! Účinným parťákem v boji se všemi skvrnami vám bude FeelEco Odstraňovač skvrn MAX, který je bez barviv či agresivní chemie. I přesto si hravě poradí se všemi typy špíny na vašem oblečení, ať už se jedná o mastnotu nebo fleky od kosmetiky, potravin, nápojů či různé nečistoty z venkovního prostředí.

Základ složení, v němž najdete 92% podíl přírodního původu, tvoří aktivní látky vyrobené ze sacharidů, řepkového a kokosového oleje, které doplňuje vysoká dávka enzymů a mýdlo. Přípravek je zcela bez barviv a má pouze lehkou pečlivě dávkovanou vůni. Všechny povrchově aktivní látky jsou současně snadno biologicky rozložitelné,“ doplňuje Radek Marták. S ohledem k přírodě je navržen i obal, který je z jednodruhového plastu, a je tak plně recyklovatelný. Jeho výhodou není pouze ekologické hledisko, ale také praktičnost. Součástí je šikovný rozprašovač, díky němuž lze přípravek jednoduše aplikovat přímo na skvrnu, což je také nejúčinnější způsob jejich odstraňování.Obdobně jako Hypoalergenní odstraňovač skvrn Baby splnil i Odstraňovač skvrn MAX náročné podmínky pro získání certifikace EU Ecolabel, která potvrzuje jeho kvalitu a bezpečnost pro zdraví všech členů rodiny.

Jednoduše přidejte do pračky

Letním překvapením pro dospělé jsou skvrny na oblečení od ovoce, zeleniny, zmrzliny, ale také make-upu, propisky, rtěnky, potu nebo červeného vína. Skvrny se objeví, ani nevíme jak. Velmi účinnou zbraní v boji proti nechtěným skvrnám je FeelEco Odstraňovač skvrn na praní.

„Ten je určen na rozsáhlejší skvrny. V jeho složení je 95% podíl přírodního původu a hlavní účinné složky pochází z rostlinných olejů a sacharidů, které jsou doplněny o vysokou dávku enzymů. Díky tomu je odstraňovač nejen výjimečně účinný, ale současně také šetrný k přírodě a jemný k pokožce. Je také šetrný k oblečení, takže máte jistotu, že vám vydrží dlouho v perfektním stavu,“ uvádí Radek Marták z FeelEco.

Jeho použití je odlišné od obou předešlých odstraňovačů. FeelEco Odstraňovač skvrn na praní dávkujete do bubnu pračky společně s pracím prostředkem, nejlépe s FeelEco Pracím gelem Color, FeelEco Pracím gelem White, nebo u dětského prádla s FeelEco Hypoalergenním pracím gelem na dětské prádlo. Je možné jej také aplikovat i přímo na skvrny rovnoměrným politím, ale na to se více hodí odstraňovače s rozprašovačem.

Odstraňovače skvrn FeelEco již potřetí volbou českých spotřebitelů

Odstraňovače skvrn FeelEco ocenili i zákazníci v prestižní anketě Volba spotřebitelů 2023 a byly vyhlášeny Nejlepší novinkou roku 2023 v kategorii Ekologické prostředky na prádlo. Podle Radka Martáka stojí za jejich úspěchem právě výjimečné vlastnosti přípravků – šetrnost ke zdraví a současně vysoká účinnost v odstraňování velkého spektra skvrn. Díky své efektivitě FeelEco odstraňovače zároveň přispívají k udržitelnému způsobu života, protože pomáhají zachovat oblečení dlouho hezké a lze tak uspořit na nákupech nového. Produkty FeelEco přitom bodují v anketě Volba spotřebitelů již potřetí. V roce 2020 ocenili zákazníci FeelEco Hypoalergenní odstraňovač skvrn Baby a v roce 2022 zvítězily v kategorii Ekologická drogerie FeelEco Prostředky na ruční mytí nádobí.

Několik tipů, jak na skvrny:

  • V případě ušpinění je dobré reagovat rychle. Pokud můžete, vypláchněte skvrny např. od kávy, čaje nebo vína studenou vodou, aby se nezafixovaly. Pokud je skvrna spíše mastná, je lepší voda příjemně teplá. To platí např. u guláše apod.
  • V případě, že nemůžete skvrnu ihned vyplachovat, měli byste ji alespoň opatrně osušit ubrouskem, aby v tkanině zbylo co nejméně nečistoty. Látku byste ale neměli intenzivně drhnout.
  • V boji se skvrnami vám pomůže vhodný přípravek. Použijte FeelEco Odstraňovač skvrn, který aplikujete dle návodu.
  • Vždy byste ale měli respektovat informace na štítku oblečení. Ne všechny materiály mohou být vhodné pro všechny přípravky.
  • Barviva použitá k barvení či potisku tkanin nemusí být na daném textilním materiálu vždy dokonale stabilní. Kvalitu barev raději vždy předem otestujte působením odstraňovače na malé plošce tkaniny na málo viditelném místě.
  • Pokud jste odstraňovač aplikovali přímo na skvrnu, je dobré ošetřené plochy z obou stran před vložením do pračky proložit kusem nepotřebné textilie. Zbytky některých skvrn se někdy mohou částečně přenést na plochy bez odstraňovače a stejně tak odstraňovač může prosáknout na jiné tkaniny, kde jste si kvalitu barev předem neotestovali.
0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..