Hračky

Vodní dobrodružství v kouzelné Baby Annabell Vaně

Panenka Baby Annabell koupání naprosto zbožňuje. Každý večer před spaním už je netrpělivá a pobízí svou malou maminku k přípravě kouzelné vaničky. A proč kouzelné? Do vany se totiž nedává skutečná voda. Iluze vody je však dokonalá. Imaginární vodní hladina stoupá v průhledných bočních stěnách. Proud vody ze sprchy nahrazuje světelný paprsek. Nechybí ani zvuky šplouchání. Ve vodě dokonce „plavou“ vodní rostliny a mořská zvířátka, která Baby Annabell tak ráda pozoruje.

Kvůli elektronickým funkcím, kterými Baby Annabell disponuje, nemůže být panenka namočená v opravdové vodě. Koupání ale bezpochyby patří do každodenního režimu malého miminka, a tak o něj nemůže být ochuzena ani Baby Annabell.

Rozkošná růžová vanička má nohy ve tvaru oveček. V průhledných stěnách může panenka pozorovat postupně stoupající hladinu vody, která se objeví po stisknutí tlačítka na obláčku pod sprchou. Když stisknete srdíčkové tlačítko na sprše, uslyšíte šplouchání vody. Jakmile jej podržíte déle, rozsvítí se na sprše světýlko, které znázorňuje proud vody, se kterým se může panenka sprchovat.

Baby Annabell Vana stojí 1 379 Kč a je vhodná i pro menší panenky. Produkt je vhodný pro děti od 3 let. Výrobce: Zapf Creation.

www.baby-annabell.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..