Hračky

Uspávat novou panenku BABY born s kouzelným dudlíkem je hračka

Děti někdy nedokážou pochopit, proč už musí jít spát a nemůžou si ještě hrát. Venku je přeci ještě světlo a je tolik věcí, které musí prozkoumat a objevit. Stejně to vnímají i nové panenky BABY born, které mají na rozdíl od skutečných miminek kouzelný dudlík, jenž je spolehlivě přenese do světa snů. Kéž by to bylo tak jednoduché s každým miminkem.

Když se nové panence BABY born nechce jít do postýlky, má malá maminka skvělý trik, díky kterému panenka hned usne. Stačí jí v pusince otočit kouzelným dudlíkem a její očička se zavřou. Otočení dudlíku totiž panence zavírá a otevírá oči, ať je v jakékoliv poloze. Její očička jsou zároveň mrkací, takže když ji položíte na záda a nemá v pusince kouzelný dudlík, automaticky se zavřou. Funkce kouzelného dudlíku funguje pouze u panenky BABY born s kouzelným dudlíkem. Jako běžný dudlík jej však lze použít pro všechny panenky BABY born velikosti 43 cm.

Nová panenka BABY born má celkem 10 funkcí a 10 doplňků. Kromě nové funkce kouzelného dudlíku nechybí ani žádná z tolik oblíbených a známých funkcí předchozích verzí panenek BABY born. Umí pít vodu z lahvičky a jíst svoji speciální kašičku. Potom ale musíte hlídat, zda nepotřebuje vyměnit plenku nebo posadit na nočník, aby se vyčůrala nebo vykakala. Když jí malá maminka stiskne hrudník, rozpláče se. Moc ráda se také koupe.

Ruce a nohy panenky jsou velmi dobře pohyblivé, a tak panenku může malá maminka kdykoliv snadno převléknout do jiného oblečku. Tělíčko panenky je vyrobeno z materiálu „Soft Touch“, který je krásně měkký a příjemný na dotek.

Všechny funkce panenky jsou mechanické, takže nejsou potřeba baterie.

Panenka BABY bon myslí i na přírodu. Nově ji zakoupíte v krásném moderním obalu bez plastů.

Panenka BABY born s kouzelným dudlíkem je vhodná pro děti od 3 let. Doporučená cena je 1 689 Kč.

www.baby-born.cz

Výrobce: Zapf Creation

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..