Hračky

Tak trochu jiný domácí mazlíček

Možná i vaše děti touží po domácím mazlíčkovi, o kterého by se mohly starat a sdílet s ním své každodenní zážitky. Pokud jim ho však z určitých důvodů nemůžete pořídit, zkuste se porozhlédnout po interaktivním zvířátku, ze kterého se rázem stane nenáročný, ale zcela oddaný parťák ve světě dětských her. Navíc můžete vybírat i z exotických druhů zvířat, a rozšířit tak svým ratolestem obzory.

Expedice do podmořského světa

Společnost dětem může dělat také Robo alive Hlubinná roboryba z podmořského světa. Ať už si vyberou děsivého Velkotlamce či kouzelnou Skaláru, po ponoření do vody díky speciálním senzorům oživne a začne sama plavat. Dokonce sama mění směr i rychlost a hýbe ploutvemi, jako opravdová ryba. Velkotlamec navíc svítí ve tmě.

Robo alive Hlubinnou rybu zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 149 Kč.

Ve vašem umyvadle, vaně, akváriu či v bazénu může své přednosti předvést také nová Robo alive roboryba v krásných zářivých barvách, která vypadá jako skutečná! Plave v 5 směrech a umí se i potápět. Děti si mohou vybrat z 6 různých barevných kombinací nebo je posbírat všechny. A když ji vloží do mrazivé vody, změní její bílé pruhy dokonce barvu.

Robo alive roborybu zakoupíte od května 2021 v e-shopech Bambule a Sparkys za 349 Kč.

Závan exotiky

Milovníky exotických plazů nadchne Robo alive had s velmi realisticky provedeným zbarvením a detaily. Položte ho na zem a sledujte, jak se plazí. Vlní se a vyplazuje jazyk jako opravdový had, a když ho chytnete za ocas, okamžitě díky speciálním senzorům znehybní, čímž napodobuje skutečný obranný mechanismus plazů.

Robo alive hada zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 599 Kč.

Neobvyklý mazlíček

Poněkud netypický mazlíček Robo alive šváb poslouží jako skvělý pomocník pro různé vtípky a pranky. Díky velice realistickému ztvárnění nikdo nepozná, že není živý. Má dlouhá tykadla i nohy a velmi rychle běhá.

Robo alive švába zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 299 Kč.

www.bambule.cz

www.sparkys.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..