Články

Superšpiónské vychytávky Spy X pro každého malého tajného agenta

Máte doma malého špiona nebo špionku, takového, který nejvíce ocení hru na supertajné agenty, rozlouskává záhady jako na běžícím pásu a vyšmejdí každého záporáka? Pak se mu určitě budou hodit superšpiónské vychytávky, se kterými dětem neunikne vůbec nic! Brýle pro noční vidění, detektor pohybu nebo pero pro psaní tajných zpráv, to je jen malý výčet toho, co takový začínající špión potřebuje do své výbavy.

K nezbytné výbavě každého supertajného špióna bezesporu patří detektor pohybu, kterým zaznamená sebemenší cupitání. Přes detektor neprojde ani myška, jednoduše zaznamená každý krok, rozbliká se a rozkřičí, takže zloduch nemá nejmenší šanci projít kolem. Stačí jej jednoduše nastražit na místo, přes které nikdo nesmí projít a v případě jakéhokoli pohybu hned na neplechu upozorní.

Když je jisté, že špionovi nic neproklouzne, musí zajistit odposlouchávání tajných porad nepřátel. A k tomu jednoduše poslouží super naslouchátko. Nepřátelé v jiné místnosti? Žádný problém. S promyšleným naslouchátkem špion odhalí i ty nejtajnější plány všech zloduchů.

Špióni musejí svou práci odvádět, i když se zešeří. K největším neplechám totiž dochází po setmění! K tomu, aby mohli agenti své tajné mise provádět i v noci, slouží brýle pro noční vidění. Stačí je jednoduše nasadit a špión hned vidí všechno důležité.

Supertajní agenti samozřejmě potřebují šifrovat své zprávy, které posílají jiným expertům a dalším špionům. K tomu nejlépe poslouží pero pro psaní tajných zpráv. Zprávu stačí jednoduše napsat a pak… Ale to vám už neprozradíme, to je špiónská záležitost a každý si ji musí vyzkoušet sám, to by přece nebylo žádné tajemství.

Všechny superšpiónské vychytávky a další nezbytnou výbavu pro malé agenty, špiónské hodinky, dalekohled nebo třeba měnič hlasu, koupíte v hračkářstvích Sparkys a na www.sparkys.cz.

 

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..