Zdraví

ŠTÍHLÁ LINIE S PŘÍRODNÍMI DOPLŇKY STRAVY JOALIS

Na seznamu novoročních předsevzetí se položka „zhubnout“ objevuje velmi často. Ač se traduje, že touha po štíhlé linii je záležitostí žen, není tomu tak. Po postavě bez nežádoucích oblin touží i řada mužů (byť by to možná nepřiznali). Ostatně zhubnout se pokoušel alespoň jednou za život snad každý z nás. Pokud také toužíte nastartovat svůj metabolismus a zbavit se kil navíc, vyzkoušejte přírodní informační přípravky Joalis! Kúra štíhlá linie se skládá ze tří doplňků stravy, které se vzájemně podporují a zesilují tak svůj účinek. Více informací na www.joalis.cz.

Zaručené rady s dostatkem pohybu, talířů plných zdravé stravy bohaté na zeleninu a vlákninu jsou notoricky známé. Co když se ani při dodržování těchto zásad redukce váhy nedaří? Na vině mohou být také toxické zátěže. Pokud organismus nedokáže škodlivé toxiny z těla vyplavit, zneškodní je obalením tukovými buňkami a tím tělo chrání před jejich škodlivými vlivy.

Za kily navíc mohou být i obtíže v hormonálním systému, potíže s lymfou či pošramocená psychika… Nezapomínejte ani na sebelásku! Hubnutí často začíná v hlavě a to, jak se k sobě chováme my sami, se projevuje i na našich křivkách.

Náš tip: Vyzkoušejte kúru vhodnou při kontrole tělesné hmotnosti Joalis – štíhlá linie, která se skládá ze tří přírodních informačních doplňků stravy, které se vzájemně podporují a zesilují tak své působení. Všechny přípravky Joalis jsou zpracovány unikátní informační technologií, která optimalizuje jejich účinek.

  • LipoSlim s obsahem čajovníku čínského přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a metabolismu lipidů.
  • Cranium® s vitaminem B1 a biotinem napomáhá k normální činnosti nervové soustavy.
  • PankreaDren® s pískavicí řecké seno přispívá k normální hladině glukózy a cholesterolu v krvi.

Joalis – propojení síly informací s účinky bylin…. Více na www.joalis.cz – sekce sezónní balíčky.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..