Jídlo a pití

Skvělá Tomatová polévka od The 1:1 Diet

Představujeme další z produktů značky The 1:1 Diet, který Vás potěší nejen svým nutričně vyváženým složením, ale také skvělou chutí. Ve většině kuchyní totiž patří mezi klasiku. Po letech se vrací oblíbená tomatová polévka, tentokrát s příchutí Itálie.

Produkt je součástí komplexního výživového programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, ve kterém sestavuje výživový poradce klientovi jídelníček na míru. V jídelníčku jsou jak produkty The 1:1 Diet, tak běžné potraviny. Tomatovou polévku můžete zařadit do jídelníčku i mimo redukční program, třeba jako oběd v práci nebo na cestách, kde využijete hlavně její praktické balení. Pochoutka je velmi jednoduchá na přípravu. Do misky vysypeme obsah sáčku a zalijeme přibližně třetinou hrnku horké vody. Vše důkladně a rovnoměrně rozmícháme tak, aby v polévce nezůstaly hrudky. Následně doplníme potřebným množstvím vody podle návodu a hlavně podle vlastní chuti.

Polévky The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsou velmi oblíbeným produktem. Můžete si vybrat z mnoha příchutí podle toho, co vás zrovna láká. Každé balení obsahuje aspoň 33% doporučené dávky základní řady vitamínů a minerálů, které vaše tělo potřebuje. Jedno balení Tomatové polévky obsahuje 3,3 g tuku, dále 29 g sacharidů, 13 g bílkovin a pouze 202 kcal.

www.spolukiladolu.cz

0 Shares

One Comment

  1. Pingback: K vysněné postavě pomůže změna stravování – jak si správně poskládat jídelníček? » Pro-miminka.cz Zdraví %

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..