Články

Putování dětským světem se sirupem

Dobrá zpráva pro všechny zodpovědné rodiče. Na trhu se objevuje nový doplněk stravy pro naše nejmenší – Pharmaton® Kiddi. Tento sirup pro děti již od 1 roku s příjemnou pomerančovou příchutí pomáhá přispívat k vyváženému růstu a vývoji dětí. Dětský organizmus na své cestě od prvních krůčků za poznáním světa spotřebuje množství energie, kterou je potřeba kompletní stravou průběžně doplňovat. A zde může nový sirup významně pomoci.

Výběr pestré a vyvážené stravy u dětí není vždy jednoduchý úkol. Volba doplňku stravy může být v těchto případech účinným řešením, které podpoří zdravý dětský vývoj a růst. Látky obsažené ve Pharmaton® Kiddi sirupu jsou zvoleny v optimálním výběru a poměru, který byl určen na základě vědeckých poznatků o mechanismu jejich působení v dětském organismu. Pharmaton® Kiddi sirup obsahuje lysin, vápník a vitaminy a proto podporuje fyzický růst a duševní vývoj dítěte v náročných obdobích zvýšené potřeby a/nebo nedostatečného příjmu těchto látek potravou.

PhKiddi_kompozice

Lysin je nezbytným stavebním prvkem bílkovin v těle. Je nepostradatelný pro růst, pomáhá ve vstřebávání vápníku, důležitého minerálu pro zdravé kosti a zuby, v budování svalů, v produkci tělesných hormonů, enzymů a protilátek, obnovuje energetické zásoby a dodává energii v období zvýšené fyzické zátěže.Tělo si jej nedokáže samo vytvářet, proto jej musí přijímat ve stravě podobně jako většinu vitaminů. S Pharmaton® Kiddi nemusíte mít starost s množstvím a kvalitou důležitých látek, které vaše dítě přijímá.

Sirup lze podávat dětem od jednoho roku, ale je vhodný i pro školáky a užívá se pouze jednou denně. Forma sirupu s osvěžující pomerančovou příchutí je oblíbená a pro děti velmi dobře přijatelná.

Doporučená maloobchodní cena: 188 Kč

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..