Zdraví

Proměna roku 2022: Všichni účastníci shodili celkově neuvěřitelných 1 299 kilogramů a přispěli tak částkou 129 900 Kč na projekt W4W: Obědy pro děti

Cesta za vysněnou postavou a zdravějším životním stylem není vůbec jednoduchá, ale účastníci soutěže Proměna roku, kterou každoročně pro své klienty pořádá oblíbený a efektivní program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, ukázali, že nic není nemožné. „Těší nás, že můžeme pomáhat lidem s plněním jejich snů nejen o vysněné postavě. Výrazná změna váhy se projeví nejen na vzhledu, tedy fyzické stránce, ale také na té psychické – větší spokojenost se sebou samým a lepší fyzická kondice umožňuje klientům žít aktivnější a kvalitnější život,“ vysvětluje poslání programu The 1:1 Diet Pauline Linhart, ředitelka společnosti.

V letošním roce se do Proměny přihlásil rekordní počet zájemců, bylo jich přes 50, a celková váha, kterou shodili, je neuvěřitelných 1 299 kilogramů.  Avšak vybrat vítěze nebylo vůbec jednoduché. „V jednotlivých proměnách neposuzujeme pouze shozená kila, ale zajímá nás také příběh, který za proměnou stojí,“ vysvětluje Pauline Linhart.

Soutěž je rozdělena do několika kategorií, a to: Žena roku, Muž roku, Maminka roku, Pár roku a Držák roku. Z každé kategorie byly vybrány top 3 příběhy, ze kterých byl zvolen absolutní vítěz.

I letos byla pro uchazeče velkou motivací jak hlavní cena, tak také charitativní přesah celé akce. „Každý rok věnujeme absolutnímu vítězi zájezd do zahraničí. Vítěz si může zvolit dle vlastního výběru dovolenou kdekoliv na světě v hodnotě 100 000 Kč. Letošním absolutním vítězem se stal manželský pár Zuzana a Bohumil, kteří společně shodili 54 kilogramů,“ vysvětluje Pauline Linhart. To, co účastníky motivovalo snad ještě více, byl charitativní přesah celé akce.

Společnost The 1:1 Diet každý rok podporuje vybranou charitativní organizaci a letos se rozhodla za každý shozený kilogram jakéhokoliv účastníka Proměny roku darovat 100 Kč obecně prospěšné společnosti WOMEN FOR WOMEN a jejímu projektu Obědy pro děti. Projekt W4W: Obědy pro děti pomáhá dětem, které se ocitly v situaci, kdy si jejich rodiče nemohou dovolit zaplatit jim školní obědy. Pomoc potřebným dětem je poskytována prostřednictvím základních škol. „Díky našim klientům můžeme předat částku 129 900 Kč, což znamená, že účastníci shodili celkem 1 299 kilogramů. Takový výsledek jsme absolutně nečekali a jsme na naše klienty náležitě pyšní,“ uzavírá ředitelka společnosti The 1:1 Diet, Pauline Linhart.

Slavnostní vyhlášení Proměny 2022 proběhlo na lodi Bohemia Rhapsody, hlavní cenu předala oblíbená herečka Anežka Rusevová, která se řadí mezi spokojené klienty programu The 1:1 Diet. Anežka za poslední půlrok dosáhla neuvěřitelné proměny a těší se nyní z nové postavy a aktivnějšího života. Celou akcí prováděl moderátor Tomáš Zástěra, takže o příjemnou plavbu bylo postaráno.

Jak funguje Proměna roku?

Soutěž je určená pro všechny klienty programu The 1:1 Diet, které nominuje jejich výživový poradce. Účastníci se mohou přihlásit hned v několika kategoriích: Žena roku, Muž roku, Pár roku, Maminka roku a Držák roku. Z jednotlivých kategorií se vyberou Top 3 příběhy, ze kterých vzejde absolutní vítěz Proměny roku. Absolutní vítěz získá zájezd dle vlastního výběru v hodnotě 100 000 Kč.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..