Hračky

Procvičte si mozkové závity

Vědomostní deskové hry s sebou přinášejí mnoho příjemných benefitů. Nejenže si osvěžíte znalosti, ale zároveň na vás čeká spousta skvělé zábavy. Dětem pomohou rozvíjet týmového ducha a dospělým nabídnou originální způsob, jak trávit čas s rodinou a přáteli. Největší výhodou je, že deskové hry nevyžadují internetové připojení, a tak si je můžete zahrát kdekoliv a kdykoliv, což z nich činí báječného společníka na cesty.

Každé slovo se počítá!

Pokud si chcete rozšířit slovní zásobu, je pro vás klasická stolní hra Scrabble jako dělaná. Jde o klasiku hranou po generace. Účelem hry je z náhodně vytažených písmen sestavit slova, která se umisťují na herní plánek. Jednotlivá písmena se liší svou bodovou hodnotou. Cílem každého hráče je získat co nejvyšší počet bodů. Toho může dosáhnout využíváním takových kombinací písmen, které v sobě skrývají nejvíce bodů, a přinesou mu tak vytoužené vítězství.

Photographer Dennis Stylist Cristina

Scrabble originál zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 699 Kč.*

Rubikovka trochu jinak

O Rubikově kostce jste už nejspíš slyšeli. Ale jak by to vypadalo, kdyby šla rozložit? Poměrně přesnou představu vám může poskytnout tato logická 3D hra pro dva hráče. Na začátku hry hráči nejprve otočí jednu z 54 karet s úkoly. Na kartě je vyobrazen tvar, který musíte složit rychleji než soupeř. Až se budete ve hře cítit jistější, můžete postoupit na druhou obtížnost. Pro opravdové experty je k dispozici i nejtěžší 3. úroveň.

Logická hra Rubik’s Cube It zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 699 Kč.*

Pro malé detektivy

Staňte se součástí týmu neohroženého detektiva Kočičky, který se nezalekne žádné záhady! Společně s kočičím kamarádem se můžete vrhnout na řešení šesti záhadných detektivních případů, které procvičí logiku i pozornost. V rámci hry budou malí detektivové vyslýchat svědky a prověřovat podezřelé. Na závěr zbývá už jen odhalit pachatele, a pak můžete společně s detektivem Kočičkou slíznout smetanu a vychutnat si skvělý úspěch. Hra je vhodná pro hráče od 6 let a užije si ji celá rodina.

Dětskou hru Detektiv kočička zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 599 Kč.*

Rychlejší vyhrává!

Země, město, Česko…! je ideální hra na narozeninovou oslavu či jakoukoliv jinou sešlost. Obsahuje 30 herních okruhů, které se týkají českých řek, měst, panovníků a v neposlední řadě také herců, sportovců nebo večerníčků. Hru zahájíte vytáhnutím kartičky s herním okruhem, kterou položíte na herní jednotku, a ta pak sama vybere písmeno. Vašim úkolem bude říct slovo začínající na zvolené písmeno. Zásadní je nejen rychlost, ale také správnost. V případě, že uspějete, získáváte kartičku s daným herním okruhem. Vítězem se stává hráč s největším počtem kartiček.

Země, město, Česko…! zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 629 Kč.*

Tým proti týmu

Populární hra Na lovu vychází z motivů soutěžního pořadu TV Nova, v němž se hráči utkávají s nejchytřejším protihráčem – lovcem. Desková hra poskytuje verzi pro dva týmy. Lovec stojí proti oběma z nich. Na hráče čeká 300 karet s otázkami ve 4 kategoriích. Cílem je shromáždit pro svůj tým co nejvíce peněz a v průběhu hry o ně nepřijít.

Na lovu Společenskou hru zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 799 Kč.*

*Uvedené ceny platí od 15. 2. do 15. 3. 2023. V případě uveřejnění s delším odstupem nás, prosím, kontaktujte pro ověření ceny.

www.bambule.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..