Móda a kosmetika

Pro vlasy rychlejší v růstu a pomalejší ve vypadávání

Vypadávání vlasů ovlivňuje i roční období, a podzim je pro vlasy v tomto ohledu jedním z nejnáročnějších. Na podzim se zkrátka v hřebenu zachytí víc vlasů než jindy. Naše hříva nám navíc spočítá, jak moc jsme ji vystavovali v létě slunci, koupání v soli nebo chlorované vodě. Během zimy, kdy tělo postrádá vitamíny a minerály, je oslabení vlasů a zvýšené vypadávání přirozeným jevem. Kúry Dermedic Capilarte s účinným komplexem PILOTANTUMTM pomohou posílit vlasové folikuly a podpořit jejich zásobení kyslíkem, vitamíny a živinami. Díky tomu budou vlasy silnější, pevnější, rychlejší v růstu, a naopak pomalejší ve vypadávání. Kúry Dermedic Capilarte navracejí vlasům přirozenou krásu.

Řada Dermedic Capilarte zahrnuje účinné kúry pro vlasy i pokožku hlavy. Účinnost dermokosmetiky Dermedic Capilarte je založena na komplexu PILOTANTUMTM s patentovaným složením účinných látek. Právě ten pomáhá zlepšit přísun krve do vlasového folikulu. Folikulové buňky jsou tak zásobovány správným množstvím kyslíku, základních vitamínů a živin. Šampon stimuluje biologickou aktivitu folikulu, která urychluje a zintenzivňuje růst vlasů. Aplikace kúry znamená jednoduše umytí a promasírování pokožky hlavy ošetřujícím šamponem Dermedic Capilarte, který důkladně odstraní nečistoty a otevře tak přístup k vlasovým folikulům účinným látkám. Dle potřeby můžete vybírat šampony s obsahem komplexu PILOTANTUMTM:

Dermedic Capilarte Sebu-balance šampon

Účinné látky: Niacinamid, Procapil, komplex Pilotantum™, březová šťáva

Účinná kúra pro nadměrně mastné vlasy, která pomáhá normalizovat stav citlivé pokožky hlavy s problémem přílišné sekrece kožního mazu, včetně oslabených a nadměrně vypadávajících vlasů. Sebu-balance šampon je dermokosmetický přípravek s pH 5,5 vhodný pro seboroickou pokožku hlavy, která se projevuje mastnými, lupovitými a zánětlivými ložisky kůže. Místa postižená seboreou jsou potažená červenými a žlutými mastnými šupinkami, pokožka svědí, pálí, běžná je ztráta vlasů. 

Sebu-balance šampon obnovuje biologickou rovnováhu pokožky hlavy, normalizuje produkci kožního mazu a snižuje tak viditelně míru mastnoty vlasů. Snižuje množení patogenních organismů zodpovědných za nadprodukci kožního mazu a vzniku povrchových šupin pokožky hlavy. Zklidňuje zánětlivé stavy pokožky hlavy, svědění a podráždění. Díky obsahu komplexu PilotantumTM posiluje vlasové folikuly, stimuluje růst vlasů a zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů. Další složka, PROCAPILTM, je patentovanou kombinací tří aktivních složek, která urychluje růst vlasového stvolu, zpomaluje proces stárnutí vlasových váčků. Šťáva z břízy posiluje vlasová vlákna, urychluje růst vlasového stvolu.

Zakoupíte v lékárnách a na lékárenských e-shopech a na Notino.cz (309 Kč/300 ml).

Použití: Naneste malé množství šamponu na ruce a poté na vlhké vlasy. Jemně masírujte pokožku hlavy a vlasy po dobu 2 minut. Důkladně opláchněte.

Dermedic Capilarte Posilující šampon proti vypadávání vlasů

Účinné látky: Komplex Pilotantum™, Procapil, extrakt z guarových bobů, Zincidone, D-Panthenol, vitamin PP, glycerin

Posilující šampon proti vypadávání vlasů je ideální kúrou pro slabé a řídké vlasy. Ocení jej všichni, kdo se potýkají s problémem nadměrné ztráty a nedostatečného růstu nových vlasů. Kúra zastavuje vypadávání vlasů, zvyšuje objem a tloušťku vlasů i jejich celkovou sílu a vitalitu. Pomáhá pokožku i vlasy jemně umýt bez podráždění, nenarušuje fyziologickou rovnováhu mikrobiomu pokožky hlavy. Komplexy PROCAPILTM a PILOTANTUMTM posilují a vyživují vlasové kořínky a podporují okysličování buněk vlasových folikul, dodávají jim živiny, čímž snižují tak nadměrné vypadávání vlasů. Složka Zincidone o 65 % snižuje produkci 5-alfa-reduktázy, enzymu zodpovědného za snížení aktivity a vymizení vlasových folikul, vypadávání vlasů. Zklidňuje pokožku hlavy. Další složky, jako extrakt z guarových bobů, glycerin, panthenol, vitamín PP dodávají vlasům lesk, vyhlazují je, zhušťují a brání lámání. Šampon vlasy zvlhčuje, usnadňuje rozčesávání. Výrobek je vhodný jako rozšíření kúry Capilarte stimulující růst vlasů. Je dermatologicky, klinicky i trichologicky testován.

Zakoupíte v lékárnách a lékárenských e-shopech a na Notino.cz (209 Kč/300 ml).

Použití: Aplikujte malé množství šamponu na ruce a pak na navlhčenou pokožku hlavy. Jemně a opatrně masírujte, abyste odstranili nečistoty a otevřeli přístup k vlasovým folikulům. Nechte na kůži a vlasy asi 2 minuty. Opláchněte velmi důkladně.

Vlasové kúry Dermedic Capilarte jsou dermatologicky, klinicky a trichologicky testovány.  Nenarušují fyziologickou rovnováhu mikrobiomu pokožky hlavy. Jsou vhodné pro ženy i muže, efektivně očišťují pokožku hlavy, důkladně myjí. Vlasům navracejí přirozenou krásu.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..