Články

Pro ochranu barvy a zářivý lesk vašich vlasů

Cítit se a vypadat skvěle si přeje každá z nás. Můžete si obléct i ty nejstylovější šaty a nalíčit se podle posledních trendů, ale váš vzhled nebude perfektní, pokud budou vaše vlasy postrádat zářivou a lesklou barvu. Nejste si jistá výběrem barevného odstínu svých vlasů? Není nic jednoduššího, než se pustit do malého experimentování. S novou postupně smývatelnou barvou bez amoniaku Syoss Gloss Sensation můžete změnit barvu, kdykoliv se Vám zachce. Syoss Gloss Sensation poskytuje profesionální barevné výsledky po dobu až osmi týdnů. Vlasům dodá navíc nádherný zářivý lesk a viditelně zlepší jejich kvalitu.     

Když přijdete do salonu a přejete si lesklejší a zářivější barvu vlasů, obvykle vám kadeřník doporučí barvu. Do salonu ale teď už nemusíte. Nová kolekce zářivých barev Syoss Gloss Sensation vaše přání splní dokonale, a to v pohodlí domova. Jemná krémová receptura s dvojitě účinným posilovačem barvy dodá vlasům až dvojnásobný lesk a zářivost. Barevné mikro částečky jemně obalí povrch vlasu pro úžasný barevný výsledek jako ze salonu, navíc s optimálním krytím šedin. Ochranná vrstva lesku uzavře barvu ve vlasech, díky čemu budou vlasy zářit fascinujícími zářivými odlesky po dobu až osmi týdnů.

Výsledky testů potvrzují, že Syoss Gloss Sensation viditelně zlepšuje kvalitu vlasů. Díky pečující receptuře bez amoniaku a s pečujícím olejem Monoi budou vlasy o 70 procent méně poškozené v porovnání s neošetřenými vlasy.

Kolekce prvních semi-permanentních barev značky Syoss čerpá z letitých zkušeností profesionálních kadeřníků a nabízí fantastické zářivé barvy se zdravým leskem jako z přehlídkových mol.  Odstíny Syoss Gloss Sensation doplňují Syoss portfolio, a tvoří tak řadu módních odstínů, které odpovídají na rostoucí poptávku žen po profesionální kvalitě barev na vlasy za ceny, které si mohou dovolit.

Kolekce Syoss Gloss Sensation zahrnuje 20 výjimečně stylových odstínů od popelavě plavé přes sytě hnědou až po tajemně černou.

Syoss-Gloss-Sensation

Nová kolekce Syoss Gloss Sensation je dostupná v obchodech od  ledna 2016 za doporučenou cenu  149,90 Kč.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..