Miminko

Předvázaný šátek Caboo překvapil novými barvami a designem

Caboo, které propojuje výhody šátku a ergonomického nosítka, nedávno inovovalo své funkce, nyní přišly na řadu barvy a design látek. Designéři se tentokrát pustili do barevných kombinací šedé nebo černé s pestřejšími odstíny.

Modely Blend a Organic, které byly nedávno uvedené na trh, si tak mohou maminky a tatínkové nyní pořídit ve svěžích barvách. Jednotlivé varianty dostaly dívčí jména – Sofia, Emily, Olivia, Orla. Páté nosítko pak oslavuje desetileté výročí šátku. Tato nosítka jsou z pohledu funkcí a materiálu modely Blend. Pro milovníky univerzálních odstínů je tu pak Steel Marl stripe, který se drží kombinace šedých odstínů a který je modelem Organic. Srovnání jednotlivých variant najdete na webu Mamaja.cz.

Ještě jste o Caboo neslyšeli?

Toto nosítko umožňuje více poloh při nošení a zároveň je snadné na manipulaci. Maminky ho používají po celém světě. Jeho výhradním dovozcem do České republiky je společnost Mamaja group s. r. o.

Je skladnější než klasické nosítko, vzhledově se více podobá šátku. Nasadíte ho stejně jednoduše jako nosítko, není třeba ho složitě vázat, jako je tomu u šátku. Miminko v něm můžete nosit už od narození, a to ve čtyřech různých pozicích (například kolíbka nebo klokan), které měníte dle věku dítěte. Je dodáváno v důmyslném pytlíku, který obrácením přeměníte na fixační pruh nosítka

Lze ho používat až do 15 kg dítěte. Manipulace s ním je snazší než s jinými šátky díky pružnosti materiálu a kroužkům na bocích. Je již předpřipraveno pro všechny pozice. Pomůže vám také návod v českém jazyce, obrázkový manuál a instruktážní videa. Je vhodné pro různě velké rodiče – lze jej přizpůsobit od konfekční velikosti 34 až po velikost 50.

Caboo je ideální pro nedonošené děti a děti s nízkou porodní váhou. Miminko je nošeno poblíž srdce, takže slyší jeho tlukot, na který je zvyklé z bříška. Tento šátek podporuje široké postavení nožiček a vytváří oporu páteři.

 

Varianty Caboo dle funkcí

Nyní jsou na trhu čtyři modely, které se liší svým provedením a svými funkcemi – DXgo, Organic, Blend a NCT. Rozdíly se týkají materiálu, ze kterého jsou ušity (biobavlna nebo bavlna v kombinaci s polyesterem), pevnosti jednotlivých částí a míry podpory hlavičky.

„Organic je luxusní variantou pro ty, kteří milují biomateriály a nošení. Blend doporučujeme těm, kteří rádi nosí, ale budou Caboo střídat s šátkem nebo klasickým nosítkem, popř. kočárkem. NTC je pro ty, kdo chtějí nosit s minimálními náklady, a DXgo pak pro sportovně založené maminky a tatínky. Je nejskladnější a nejlehčí, hodí se na výlety nebo rychlé nákupy,“ vypočítává Kateřina Borunská z Mamaja group. Podrobné porovnání, jak již bylo řečeno, najdete na webu Mamaja.cz.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..