Jídlo a pití

Potraviny Update1

Potraviny Update1 jsou nízko sacharidové a bez přidaného cukru. Pojďme se společně podívat na pár tipů, na čem všem si můžeme pochutnat.

NÁPOJE

Update1 Jablečný ovocný nápoj s vitamínem C – přírodní minerální voda s jablečnou šťávou (12%). Nápoj obsahuje téměř nepatrné množství sacharidů a energie, která je optimální pro pokrytí denní pitné dávky. Nápoje Update1 jsou obohacené o vitamín C a to ve vysoké dávce 2000 mg v jednom balení.  Řada D-sun pak o vitamín D, kterého máme během zimního počasí menší přísun. Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml: sacharidy: 1,8 g, z toho cukry: 0,6 g, z toho polyoly: 1,2 g. K dostání v Update1 Lowcarb Shop & Cafe, CČM za cenu 0,8 litru -29,90 Kč. Další varianty: pomeranč, hruška, švestka, višeň, citron s bezem, broskev s citrónovou trávou a multivitamín; D-sun citrusy, D-sun mango.

Update1 Juliska ovocná šťáva Jablko a Malina – ovocný sirup je vhodný také k přípravě domácích limonád. Obsahuje barviva z bezové a hroznové šťávy a vysoký podíl ovoce (min. 33 %).

Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml: sacharidy: 1,9 g, z toho cukry: 1,9 g.

K dostání v  Update1 Lowcarb Shop & Cafe, CČM za cenu 0,7 litru – 89,90 Kč.

Další varianty: Citrusy, Limeta Máta (Mojito), Jahoda, Borůvka, Bez s citrónem.

jeluska

Update1 Ananasový nápoj s L-carnitinem a L-glutaminem – nesycený nápoj vyrobený z přírodní minerální vody s příchutí ananasu. L-carnitin hraje velmi významnou roli při zásobování těla energií a při tvorbě bílkovin a oddalování únavy nervového systému. L-glutamin posiluje imunitní systém, pomáhá při tvorbě svalové hmoty, má preventivní účinky proti úbytku svalové hmoty a podporuje regeneraci.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml: sacharidy: 0,1 g, z toho cukry: 0,1 g.

K dostání v  Update1 Lowcarb Shop & Cafe, CČM za cenu 0,7 litru- 37,90 Kč.

Další varianty: Grep (s L-carnitinem, chrómem a vit. C)

Update1 Cola – jemně sycený nápoj s příchutí coly. Bez přidaného cukru, s nízkým obsahem energie, se sladidly steviol glykosidy a sukralózou. Zdravější varianta pro každého, kdo miluje chuť coly a nechce sebe ani své děti činit závislými na cukru.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml: sacharidy: 0 g, z toho cukry: 0 g.

K dostání v Update1 Lowcarb Shop & Cafe, CČM za cenu  0,5 litru – 29,90 Kč a 1,5 litru – 39,90 Kč.

Další varianty: Cola s příchutí Pomeranč

cola

MLSÁNÍ

Update1 dezertní tyčinka s čokoládovou polevou – velmi chutná tyčinka, která může být lehkou svačinkou, ale i zdravým dezertem. Velmi oblíbená dětmi a také jejich rodiči. Originální způsob, jak dětem nabídnout zdravé mléčné kultury. Bez přidaného cukru. Chlazená dezertní tyčinka s mléčnou náplní (s mléčnou kulturou) a čokoládovou polevou.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g: sacharidy: 42,4 g, z toho cukry: 1,1 g.

K dostání v Update1 Lowcarb Shop & Cafe, CČM za cenu 30 g – 15 Kč, 5 x 30 g – 69 Kč, 51 g – 25 Kč.

Update1 müsli tyčinka višeň a hořká čokoláda – tyčinka se sníženým obsahem sacharidů obsahuje více bílkovin a vlákniny. Neobsahuje cukr.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g: sacharidy: 64,1 g, z toho cukry: 4,7 g, z toho polyoly: 36,9 g.

K dostání v  Update1 Lowcarb Shop & Cafe, CČM za cenu 25 g – 9,90 Kč.

Další varianty: kokos, jablko & skořice.

Update1 Paleo hořká čokoláda – Paleo čokolády obsahují 70 % kakaa, neobsahují mléko ani cukr. Tyto delikátní čokolády nabízejí požitek z mlsání bez pocitu hřešení. Perfektně zapadají do nízkosacharidového a zdravého způsobu stravování.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g: sacharidy: 33 g, z toho cukry: 0,5 g, z toho polyoly: 29 g.

K dostání v  Update1 Lowcarb Shop & Cafe, CČM za cenu 100 g – 99,90 Kč a 60 g(12 x 5 g) za cenu 119,90 Kč.

Paleo-cokolada

Z NAŠÍ KAVÁRNY

Update1 Paleo mrkvový dort – dortík z piškotového těsta s mrkví a skořicovým krémem neobsahuje cukr, ale přirozeně se vyskytující sladidla. Dle zásad Paleo stravování, je vyroben pouze z jemně rozemletých semen a ořechů, je tedy přirozeně bezlepkový. Bez obsahu laktózy.  Vhodný i pro diabetiky.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g: sacharidy: 24,9 g, z toho cukry: 3,1 g.

K dostání v  Update1 Lowcarb Shop & Cafe, CČM za cenu 50 g – 49,90 Kč.

Update1 Sacher řezy – kakaové piškotové těsto s meruňkovou marmeládou s vysokým podílem ovoce a s čokoládovou polevou. Bez přidaného cukru, s obsahem přirozeně se vyskytujících sladidel –vyhledávaná pochoutka i pro diabetiky.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g: sacharidy: 24 g, z toho cukry: 1,7 g, z toho škroby: 6,8 g, z toho polyoly: 15,2 g

K dostání v Update1 Lowcarb Shop & Cafe, CČM za cenu 50 g – 45 Kč.

Sacher

OSTATNÍ

Update1 Dr. Schwarz krájený chléb s žitnou moukou – vynikající krájený chléb s žitnou a lněnou moukou obsahuje pouze 20 gramů sacharidů ve 100 gramech (oproti klasickému chlebu, který má v průměru 50 gramů sacharidů ve 100 gramech). Bez přidaného cukru, obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Vhodný i pro diabetiky, sportovce a redukční dietu.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g: sacharidy: 20 g, z toho cukry: 1,5 g.

K dostání v Update1 Lowcarb Shop & Cafe, CČM za cenu 280 g – 55 Kč.

Update1 Low carb Master Mix – speciální směs pro snížení obsahu sacharidů v běžné mouce – k dalšímu míchání s běžnými moukami. Vhodná pro pečení i vaření. Smícháním s moukou v poměru 50 % až 100 % snižujeme množství vstřebatelných sacharidů. Obsahuje více vlákniny, která tělo zasytí.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g: sacharidy: 5,8 g, z toho cukry: 4,5 g, z toho škrob: 1,3 g.

K dostání v Update1 Lowcarb Shop & Cafe, CČM za cenu 0,5 kg – 139 Kč.

Update1 Zero Calories – stolní sladidlo na bázi Erythritolu a Steviol glykosidů. Zcela bez kalorií, 4 x sladší než tradiční cukr. Vhodný pro redukční dietu či pro diabetiky. Vhodné také pro pečení či vaření.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g: sacharidy: 99 g, z toho cukry: 0 g, z toho polyoly: 99 g.

K dostání v v Update1 Lowcarb Shop & Cafe, CČM za cenu 250 g – 167,50 Kč.

Sladidlo-Zero-calories

Produkty značky Update1 můžete zakoupit v prodejně Update1 Lowcarb Shop & Cafe, Centrum Černý Most a na e-shopu: www.update1.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..