Články

Pantene věnuje 129 146 Kč nadačnímu fondu Daruj vlasy na výrobu paruk pro onkologické pacientky

Šestý ročník projektu Pantene Silná a Krásná je u konce a milované produkty Pantene znovu pomáhaly onkologickým pacientkám k pocitu síly a krásy. Díky spotřebitelům, kteří zakoupili své oblíbené produkty Pantene v drogeriích Teta, se vybralo 129 146 Kč, které nyní poputují nadačnímu fondu Daruj vlasy na výrobu kvalitních paruk z pravých vlasů pro onkologické pacientky, které o ně zažádají. Protože každá žena si zaslouží cítit se silná a krásná.

„Máme velkou radost z toho, že letošní ročník projektu Pantene Silná a Krásná znovu oslovil velké množství našich věrných zákazníků a zákaznic a díky nim tak můžeme opět pomoci dobré věci. Těch nejlepších věcí totiž docílíme jen tehdy, když se spojíme. V letošním ročníku se vybralo více než 129 tisíc korun a já věřím, že díky nim pomůžeme onkologickým pacientkám znovu získat pocit síly a krásy a podpoříme je v jejich boji s vážným onemocněním,“ říká Neven Kružljak, marketingový ředitel společnosti Procter & Gamble.

Ondřej Suchý, CEO nadačního fondu Daruj vlasy doplňuje: „Moc nás těší dlouhodobá partnerství, jako například to se značkou Pantene, které trvá již šestým rokem. Díky těmto partnerstvím můžeme pomoci většímu množství žadatelek ze stran onkologických pacientek, které o své vlasy v důsledku vážného onemocnění přišly.“

Šestý ročník projektu Pantene Silná a Krásná probíhal ve spolupráci s drogeriemi Teta od 3. 8. do 25. 9., kdy z každého zakoupeného produktu Pantene v drogeriích Teta věnovala společnost Procter & Gamble, pod kterou značka Pantene patří, 2 Kč nadačnímu fondu Daruj vlasy na výrobu kvalitních paruk na míru pro onkologicky nemocné ženy a dívky, které o ně přes nadační fond zažádaly.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..