Móda a kosmetika

PALETA BAREV JAKO OD MALÍŘE PŘÍRODNÍ BARVY NA VLASY DÁNSKÉ ZNAČKY NATURIGIN

Ankety na téma, zda mají muži raději blondýnky, brunetky či rusovlásky jsou dávno „out“ a ženy si vybírají barvu své kštice podle vkusu. Všeobecně platí, že by vybraný odstín neměl být diametrálně odlišný od přirozené barvy vlasů, a optimální je se poradit s kadeřníkem. Pokud preferujete barvení doma (či momentálně ani jiná možnost není), nemusíte mít obavy o kvalitu barvy. Přírodní dánská značka vlasové kosmetiky NATURIGIN nabízí celou paletu odstínů – od platinové blond až po havraní čerň. Všechny barvy spojuje spolehlivé krytí šedin, organický základ s co nejnižším množství PPD (P-fenylendiamin – funguje jako činidlo pigmentace) a snadná aplikace. Už při ní vás překvapí příjemná vůně, která je u barev na vlasy skutečně ojedinělá. Vybírat můžete z 19 sytých odstínů, které dodají vašim vlasům kromě barvy také lesk a potřebnou péči. Více na www.naturigin.cz, koupíte za cenu kolem 400 Kč například v Alze, ve vybraných obchodech s přírodní kosmetikou či na e-shopu www.happy-hair.cz.

Domácí barvení bylo často spojeno s méně kvalitními barvami a výsledky plnými (mnohdy nemilých) překvapení. S přírodní dánskou kosmetikou NATURIGIN už to nemusí být o tolika kompromisech – lze dosáhnout vynikajícího krytí šedin, krásného odstínu i co nejpřírodnější cestou. Všech 19 odstínů je 100 % bez amoniaku, SLS, resorcinolu a parabenů a díky jedinečné receptuře s obsahem organických ingrediencí dodávají barvy vlasům také potřebnou péči, výživu a dokonalý lesk. Hýčkající složení obsahuje například citrónový a mandarinkový esenciální olejíček, ale také dalších deset vyživujících přírodních složek a olejů, které vlasy behěm procesu barvení chrání, vyživují a dodávají jim výjimečný lesk. NATURIGIN barvy jsou výsledkem nejnovějších poznatků a postupů ve vývoji přírodních barev na vlasy a díky skvělým výsledkům si získaly velkou oblibu u žen po celém světě – dokazuje to již několik získaných spotřebitelských ocenění.

Pokud jsou pro vás zdraví a životní prostředí důležité, pak je NATURIGIN ta správná volba. Dokonale se v ní propojuje skutečná krása a ohleduplnost.

Ve svých recepturách využívá NATURIGIN pouze certifikované organické ingredience, žádný z produktů ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech a všechno od NATURIGIN (tedy i barvy) mohou bez obav užívat i veganky.

Barvy na vlasy koupíte za cenu kolem 400 Kč například v Alze, ve vybraných obchodech s přírodní kosmetikou či na e-shopu www.happy-hair.cz.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..