Jídlo a pití

Novinky The 1:1 Diet: Hotová jídla, která stačí jen ohřát

Účinný výživový program The 1:1 Diet přichází na podzim s novinkami a rozšiřuje nabídku svých jídel. Ta se vedle již tradičních vyvážených jídel pro redukci hmotnosti, která jsou nedílnou součástí jednotlivých propracovaných Kroků programu a která obsahují kompletní spektrum vitaminů a minerálů, rozroste také o tři trvanlivá hlavní jídla. Novinky – hovězí se zeleninou, kuře na kari s rýží a chilli s bramborem – představují ideální volbu nejen pro ty, kteří usilují o redukci hmotnosti, udržují si váhu, ale i pro každého, kdo chce mít vždy při ruce kvalitní vyvážené jídlo. Stačí jen ohřát.

Nová jídla The 1:1 Diet jsou skvělou alternativou pro běžné pokrmy. „Tři nová hlavní jídla, která jsme zařadili do naší nabídky, mají hned několik benefitů. Jsou připravena z kvalitních a zdravých surovin, mají vyvážený poměr výživových látek a jsou připravena k okamžité konzumaci, stačí je pouze ohřát,“ uvádí Lukáš Vrána, výživový poradce a školitel programu The 1:1 Diet. Díky všem těmto vlastnostem jsou ideálním pomocníkem nejen pro klienty ve vyšších Krocích programu The 1:1 Diet, kde mohou nahradit běžná jídla, která v jídelníčku doplňují speciální produkty The 1:1 Diet, ale také pro ty, kteří si chtějí udržet svou hmotnost a hlídají si příjem, nebo pro ty, kteří jsou například ve spěchu či na cestách a stále se chtějí kvalitně stravovat. „Díky praktickému balení můžete mít jídla vždy při ruce a dopřát si tak kvalitní vyvážený oběd nebo večeři, i když zrovna nestíháte vařit nebo vám podmínky dlouhou přípravu jídla neumožňují,“ doplňuje Lukáš Vrána.

Novinky je navíc možné nakoupit i online z pohodlí domova na novém e-shopu The 1:1 Diet. Klienti mohou nakupovat rovnou, neregistrovaní zájemci nejprve musí projít registrací na e-shopu.

Hovězí maso se zeleninou The 1:1 Diet je připravené z kvalitních surovin a je ideální pro všechny, kteří mají chuť na syté, ale zároveň vyvážené jídlo, které si mohou dopřát i v případě, že si hlídají denní příjem. Jídlo obsahuje vysoké množství bílkovin a připravené ho máte za dvě minuty. Jedna porce obsahuje jen 206 kcal. K zakoupení u poradců The 1:1 Diet nebo na www.one2onediet.cz.

Kuřecí na kari s rýží od The 1:1 Diet potěší všechny příznivce orientálních chutí. Vyladěné kořeněné jídlo díky svému složení a vyváženému poměru živin ocení jak ti, kteří jsou v redukci, hlídají si svůj příjem a chtějí si hmotnost udržet, nebo ti, kteří se zajímají o zdravý životní styl a chtějí si dopřát kvalitní jídlo na cestách či v práci. Jedna porce má 210 kcal. K dostání u poradců The 1:1 Diet nebo na www.one2onedit.cz.

Novinka Chilli od The 1:1 Diet je alternativou běžného jídla i pro ty, kteří vyznávají vegetariánský způsob stravování. Jídlo je připravené z kvalitních surovin, jedna porce má pouze 185 kcal a je vhodné pro všechny, kteří si hlídají příjem nebo se chtějí stravovat kvalitně i v situacích, kdy si nestíhají jídlo sami připravit. K dostání je u všech poradců The 1:1 Diet a také na e-shopu a na www.one2onediet.cz.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..